Jump to content

Ugaoni profili za kutije?


ManicP

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 163
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Због ових профила надрљах данас као да је 10.   :hipi: а не 8. овог месеца.Наиме колега за кога сам наручио ове профиле је тежак за сарадњу , не баш толико колико је благо речено " Пицајзла ".Кад се Ја   :connie_nutzo: нудим да помогнем   :punish:.Овом приликом се извињавам и враћам списак у предходно стање:Manic P - 2mSync - 2mGagi - 2mZvu - 2mLeo - 6mDobrivoje - 4mSipi - 5mimpuls - 4m Beli - 2m-----------------ukupno: 29m

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stone, mislim da nije bitno da nama ovde to kažete, koliko je bitno da ste se već dogovorili sa Gujom da ne poručuje 43 metra... Nadam se da ste ga na vreme (pre nego što je poručio 43 metra lajsni) obavestili o neprijatnosti koju vam je "picajzla" priredio ...???

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja sam reko još onomad da su stvari pod kontrolom.u prevodu, mister x nije ni računat u nabavku ali i sa njime je bilo opet dovoljno profila.znači relax, ko je naručio dobiće a ko nije.. naći će se i za njih, predpostavljam.ono što treba imati u vidu je postojeća količina tamo gde se kupuje, ako ima koliko je traženo , ok a ako nema, pa sigurno da ima "bar 29". ukoliko bude i manje to je samo kvartalni problem i to se tamo dopunjava.znači cool.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

bump ! dje je ba zapelo ?

nigde, sve piči. ko snail mail.sapunica u 6 nastavaka. napisao sam kad je poslato a u subotu je famozni kamion bio u HR.danas nisam našao cenjenog nam dostavljača da mu... poželim srećnu slavu .cenim da je rasparčavanje u četvrtak. ili profila ili dobavljača :diablo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

profili su na carini a sutra u inđiji. kako je krenulo, ko da su u indiji.ako se to uspešno otme iz inĐije, sutra je žurka. :headphone:

Ja ću da donesem muziku, a ostali neka se pobrinu za osvetljenje, posluženje i ribe :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...