Jump to content

PAPA'S KOAN


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 92
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ma kukao bih i ja samo da znam kome treba da kukam i zasto :Viannen_loungelizard:

Eto, ti kukaj Zenu, on nije sitna dusa - a nije mu sigurno stalo ni do pojacala kao takvog, fora je u gestu (i Nelsonovom i Vladinom, a bogami i Leovom)... :hi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto, ti kukaj Zenu, on nije sitna dusa - a nije mu sigurno stalo ni do pojacala kao takvog, fora je u gestu (i Nelsonovom i Vladinom, a bogami i Leovom)... :hi:

:angry27: Ipak sam ja od onih sto vole da se pomuce za sve u zivotu........Nista linijom manjeg otpora.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da se vratimo sa off na on.Pojačalce je kao bombonica!!! Čestitke svima koji su učestvovali ... da ne nabrajam imena posebno.Hoće li biti pisanije na temu slušnih testova?PS: Priznajem da me je kopkalo ime pojačalca, a bilo me je blam da vas pitam i onda je, kao mnogo puta do sada pomogao brat Gugl i sestra Vikipedija. Tako, sada sam miran i sviđa mi se naziv KOAN. Šta Papa kaže na deo posla urađen u Srbiji?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da se vratimo sa off na on.

Pojačalce je kao bombonica!!! Čestitke svima koji su učestvovali ... da ne nabrajam imena posebno.

Hoće li biti pisanije na temu slušnih testova?

.........

hoce - cim se sastavim sa vremenom i nakarikam bilo kakav pre koji to moze da pogura

PS: Priznajem da me je kopkalo ime pojačalca, a bilo me je blam da vas pitam i onda je, kao mnogo puta do sada pomogao brat Gugl i sestra Vikipedija. Tako, sada sam miran i sviđa mi se naziv KOAN.

sam vrh posta #4 u temi - dat je link Postavljena slika

........ Šta Papa kaže na deo posla urađen u Srbiji?

zeki ; kaze da je bolje od njegovih .

Old Geezer - mene naso da zevzeci ........

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...