Jump to content

PAPA'S KOAN


Zen Mod

Preporučeni Komentari

kao prvo - da ti ja jos jednom - javno - iscestitam , i da te pitam sta si cekao do sad da devojku najzad ucinis postenom ?:buehehe::cheers:koja crvena kutija ?ima prepucijuma jos , ne boj se ....... :Viannen_loungelizard:

Хвала на честиткама,а шта сам чекао...мало је подужа листа :blush: Ето ти сад.Погледај твоје раније презентоване пројекте и свуда се на фоткама појављује понекад Скендер,али увек кутија Дрине.Сад сам се забринуо што је нема :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 92
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

.....Ето ти сад.Погледај твоје раније презентоване пројекте и свуда се на фоткама појављује понекад Скендер,али увек кутија Дрине.Сад сам се забринуо што је нема :D

slucajnost ;nece se ponoviti , obecavam :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ето ти сад.Погледај твоје раније презентоване пројекте и свуда се на фоткама појављује понекад Скендер,али увек кутија Дрине.Сад сам се забринуо што је нема :D

Pa ovo je rađeno za strano tržište... Znaš da je to uvek prošlo kontrolu kvaliteta i uvek za bar nijansu bolje :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.

Zen, prodaj ga meni (k'o bajagi)... uzmi 100 banki Kamenom...ja ti vratim amp, na poklon...opkladu podelimo. I vuk sit i ovce na broju :buehehe:

.

Опет завера, ма иди бегај тај да прода о' ма има  да јавим Нелсону па да пукне брука!  :girl_devil:

А сто банки боље да потрошимо у кафани  :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Drago mi je sto je kombinacija ljudske sirokogrudosti, dobre volje, truda i rada rezultovalo ovim jedinstvenim amp-om. Neka ovaj srecni amp (i dobre ljudske osobine koje su nesebicno iskazane!) sluzi na cast svima koji su omogucili i ucestvovali u njegovom stvaranju! :clap:

Ipak jos uvek vazi ona stara: "Dobro se dobrim vraca".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.......Sad uzmi onu zenovacu pa zali prije slusanja :respect: Stvarno super,Cestitam

Молим колегу да децидније објасни оно зали,кога-чега?Немој да после Х зеновача залије кутеју :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Молим колегу да децидније објасни оно зали,кога-чега?Немој да после Х зеновача залије кутеју :sarcastic_hand:

Pa da žali što zali...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eeeeeee, kad cu ja vako nesto da sklepam............Cestitke i srecno :headphone:

Kad napišeš jedno 7000 postova na BigDIYA i kad ti Nelson dozvoli da ga zoveš Papa... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...