Jump to content

2A3/2A6 Lowtin White SE(Asano)


BANAT

Preporučeni Komentari

Pa jeste807 koja isto ima anodu na vrhu je imala nadimak"cat killer"(mada sumnjam da macka kao ne zna gde je opasnost.)kao sto Bata bane rece problem mogu da budu mala deca.tako da sve te konstrukcije sa anodnom kapicom po misljenju dizajnerski treba uraditi sanekom plocom odozgo koja sprecava da se kapice izvuku a ujedno i stabilizuje cev?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 105
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Pa jeste807 koja isto ima anodu na vrhu je imala nadimak"cat killer"(mada sumnjam da macka kao ne zna gde je opasnost.)kao sto Bata bane rece problem mogu da budu mala deca.tako da sve te konstrukcije sa anodnom kapicom po misljenju dizajnerski treba uraditi sanekom plocom odozgo koja sprecava da se kapice izvuku a ujedno i stabilizuje cev?

Mala deca nema šta da traže oko lampaša,posebno dok oni rade!!!I lavovi u africi mogu da pojedu malu decu ,pa se ona zato i neigraju sa lavovima!!!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bas zato 12e1 u kombinaciji sa ef37a koja isto ima kapicu i kad ih naredjas a ono lepo za videti i jos ako su bele kapice pa kad stavis visoki napon,divota.Da li moze gidja da postavi neku semu (za 12e1) bar da vidimo odakle da pocnemo a on ne mora da se plasi mi smo bez opasaca, znaci nismo opasani za one koji se prevare i ture nesto konkretno na forum.Bilo doslo vreme ko '41 niko ne sme ni da pisne.A ako ne budemo nesto znali valjda ce se nadje neki autoritet da nam odmogne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bas zato 12e1 u kombinaciji sa ef37a koja isto ima kapicu i kad ih naredjas a ono lepo za videti i jos ako su bele kapice pa kad stavis visoki napon,divota.Da li moze gidja da postavi neku semu (za 12e1) bar da vidimo odakle da pocnemo a on ne mora da se plasi mi smo bez opasaca, znaci nismo opasani za one koji se prevare i ture nesto konkretno na forum.Bilo doslo vreme ko '41 niko ne sme ni da pisne.A ako ne budemo nesto znali valjda ce se nadje neki autoritet da nam odmogne.

GIDJGA!!!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja se izvinjavam,GIDGJA,greska.Znaci sad samo da pronadjemo karakteristike Ia/Ua za triodni i pentodni mod za 12E1 pa da postavimo i pentodu kao drajvera,pa da vidimo da mozemo mi sami da odedimo parametre za radnu tacku za 12e1 pa da odredimo za autobias i onda da vidimo da prilagodimo Ra za Ef37 za ulazni napon od 1.5v(cd player).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gidjga, nisam se nasmijao tebi, nego zato što je Dunavko kad se pokušao ispraviti opet napisao krivo! :hi: Izgledalo je da razgovor ide otprilike ovako:Dunavko: "...Gidja..."Ti: "Ne, nego Gidjga!"Dunavko: "Pa to sam i rekao - Gidgja!"Nemoj se ljutiti radi šale! :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gidjga, nisam se nasmijao tebi, nego zato što je Dunavko kad se pokušao ispraviti opet napisao krivo! :hi: Izgledalo je da razgovor ide otprilike ovako:Dunavko: "...Gidja..."Ti: "Ne, nego Gidjga!"Dunavko: "Pa to sam i rekao - Gidgja!"Nemoj se ljutiti radi šale! :drinks:

naravno da se ne ljutim,a i moj poslednji post se nije odnosio na tebe već ponovo na Dunavka ili da ne kažem Dunvako ili Dunako ili ...Ali za oboicu :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

naravno da se ne ljutim,a i moj poslednji post se nije odnosio na tebe već ponovo na Dunavka ili da ne kažem Dunvako ili Dunako ili ...Ali za oboicu :cheers:

:good2: E, pa uzdravlje onda Dkanuovo i Gdgjia! :drinks: Mala, ovu rundu piši na Zawroef-a! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E Dunavko nisi shvatio pa meni se dopada sto obe cevi imaju kapicu?Jos samo kada bi se nasla i ispravljacica sa kapicommozda na primer 2x EY81 ili tako nesto..?Nasao sam podatke pa cu nesto da predlozimMislim da su obe cevi veoma dobre..BTW oko male dece i cenih ampova:Jednom sedimo kod prijatelja koji ima cevne ampovei rece kako ga nesto jedan kanal zeza?Prvo sto mi pade u oci je da je jedna 845 lampamalo klimava i da je van onog "shtifta"...Ja iskljucim amp ohladi se lampa i vratimo lampu u leziste(kao na tom mestu ima neka vibracija koja klima lampu...? Sto je meni bili malo <_< )Sledeci put isto.?Provalimo da mali unuk, kada je pojacalo iskljucenoveoma diskretno okrene malo lampu kada prodje pored ampai to samo taj jedan kanal koji je usput, na njegovom prolazu u sobuNaravno to je ona standardna kutija lampe odozgo, kao da se sve vidi(A to sto je unutra haos nema veze... :rolleyes: )Eto to je prica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa tetroda.A ustvari mozda bi bilo bolje da pocnemo novu tamu kao zajednicki projekat SE sa 12E1.Mogao bi G I Dj G A da bude kum pa da ga nekako krsti,neko uobicajeno ime.A mi svi zajednicki da ucestvujemo kako ko ume i zna u stvaranju tog pojacavaca.

post-468-023411800 1283100530_thumb.jpg

post-468-083672900 1283100611_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...