Jump to content

Babelfish J za hifish-a


Preporučeni Komentari

A ti nisi primetiJo 'nolikog Marcusa! :wizard:Koliko ne volis TV-e garant u kuci ni jedan vise nemas! Mora da si ih sve pobacao! :wizard:

Ma приметио сам, али већи је у природи :cheers:, а замисли са пројектора па још у правој величини :):).Нажалост имам али, али то користи остали део породице.Ја само кад су трке, а и то гледам уз помоћ пројектора :).стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 398
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ma приметио сам, али већи је у природи :wizard:, а замисли са пројектора па још у правој величини :wizard::cheers:.Нажалост имам али, али то користи остали део породице.Ја само кад су трке, а и то гледам уз помоћ пројектора :).стоН_Колд

A zato ti hvalis projektor!A ja nikako da shvatim...:)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A zato ti hvalis projektor!A ja nikako da shvatim...:wizard:

Ма не због тога, него није доминантан у соби, не заузима простор а окачен је на плафон.Милина.Тада долазе Аудио уређаји до изражаја, наравно Бабел :wizard:, поготову у мраку.Шала на страну, све ми се свиђа осим.........!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cao Zene!Ima nadam se :good2:, ali je jos dalekoooo...:eek:Salim se!Ono sto za sada ("iz prve") mogu reci: prisutno je mnogo vise mikro-detalja, zvuk se "otvorio" tj. dobio na sirini (najvise), dubini (malo) a i visini (:D) zvucne slike. Imam utisak da je neke "koloracije" nestalo i da je zvuk blize istini... Prirodni/neamplificirani instrumenti zvuce realnije, pojavljuje se "drvo u gudacima". Generalno je zvuk jos za jedan "stepen" definisaniji.O basu za sada jos ne mogu nista odredjeno da kazem kao ni o Fun faktoru - koji je ranije bio izuzetan! ;)Ipak je jos mucho rano i treba mu dati sansu a i vremenaaaaaa da se ovi oderani "crvenokozci" razrade - a poznato je da su notorni po tom pitanju. The Saga Continues... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prvi put postujem u ovoj temi, a rekoh negde vec ranije da sam totalni duduk za elektroniku, pa mogu da komentarisem samo vizuelni utisak koji na mene ostavlja malena ribica (hm, bas i nije tako malecka) i ostatak prikazanog sistema.Dakle, svidja mi se kako je sve to skockano, kutija, hladnjaci itd. Ipak, najvise mi se svidja ono sto je nesvakidasnje kod diy aparata, a to je amblem sa pozadinskim osvetljenjem. Pitam se da li ste razmisljali da taj dizajn zastitite kako se ne bi pojavili imitatori? Bilo bi steta da neko prisvoji ovako ukusno uradjen znak i stavi ga na neki proizvod koji nije ni do kolena originalu.I jos bih nesto dodao u vezi price tv vs. projektor. Slazem se sa Dedom da bi sledeca stepenica trebala da bude nabavka projektora, a evo i konkretnog razloga. Primetio sam da mnogo dvd koncerata izlazi u formatu 4:3, nasuprot najrasprostranjenijem formatu u kome se rade filmovi: 16:9. Kada se takav neki koncert gleda na televizoru sirokog ekrana to mi se na svidja, jer ostaju crni delovi ekrana sa svake strane ili slika mora da se budzi, sto ne dolazi u obzir. Ovako, kada se koristi platno i projektor moze se sve organizovati da ispred bude zavesa koja ce se pomerati u zavisnosti da li gledate siru ili uzu sliku. A, sa druge strane, jednim pokretom ruke platno moze da se smota i onda soba dobija izgled audio slusaonice. Eto, to su bila neka moja zapazanja. Doduse, moze se i tv staviti iza zavese, ali meni bi to bilo ruzno. :good2: za Markusa :eek:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I jos bih nesto dodao u vezi price tv vs. projektor.  Slazem se sa Dedom da bi sledeca stepenica trebala da bude nabavka projektora, a evo i konkretnog razloga.  Primetio sam da mnogo dvd koncerata izlazi u formatu 4:3, nasuprot najrasprostranjenijem formatu u kome se rade filmovi: 16:9.  Kada se takav neki koncert gleda na televizoru sirokog ekrana to mi se na svidja, jer ostaju crni delovi ekrana sa svake strane ili slika mora da se budzi, sto ne dolazi u obzir.  Ovako, kada se koristi platno i projektor moze se sve organizovati da ispred bude zavesa koja ce se pomerati u zavisnosti da li gledate siru ili uzu sliku.  A, sa druge strane, jednim pokretom ruke platno moze da se smota i onda soba dobija izgled audio slusaonice.  Eto, to su bila neka moja zapazanja. Doduse, moze se i tv staviti iza zavese, ali meni bi to bilo ruzno.

И Ја сам Дудук као и ти :good2:, најзад неко ко је схватио предност пројектора.

А не као неки Зенови, само топичаре :eek:.

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Ipak, najvise mi se svidja ono sto je nesvakidasnje kod diy aparata, a to je amblem sa pozadinskim osvetljenjem. Pitam se da li ste razmisljali da taj dizajn zastitite kako se ne bi pojavili imitatori? Bilo bi steta da neko prisvoji ovako ukusno uradjen znak i stavi ga na neki proizvod koji nije ni do kolena originalu.

Ne moze! Kasno je! Ja sam jedan od tih sto je vec "prisvojio" Babel Ribicu! :good2:Najveca zasluga je Mikorist-ova - koji se ipkak pokazao korisnim!:eek:Jedino da ono "by ZM" zastitim i zgrnem pare na tome!:DP.S. Dobrodosao i u ovu temu! Pogotovo kao jedan od retkih kojima se svidja ovaj Babel koji je namerno pravljen da se samo meni svidja!;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

И Ја сам Дудук као и ти :good2:, најзад неко ко је схватио предност пројектора.

А не као неки Зенови, само топичаре :eek:.

стоН_Колд

Evo ja sam ZA da prikupite sredstva da mi kupite projektor i pripadasjuci opremu!

Pa ce se i ja pridruzim u vas tabor tj, cu i ja da budem (MLOGO)pametan! :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... i nije stavljen kratkospojnik , kako to inace Machinori radi , kad izvadi deo koji ne treba :good2: )

Nemoj da zezas, u pravu je covek, kako mislis da duva promaja kroz kolo, elektroni negde mora da idu, narocito kad se izvadi nepozeljan kond iz napajanja :eek:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...