Jump to content

Babelfish J za hifish-a


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 398
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

vazivase heheajd' ovako - malo se uprivikni na ovo sad - da ti udje u usesa , pa cemo gledati i probati sta cemo ;da sacekamo da malo splasne prvo odusevljenje i da se ponovo zacrva audiofoolski crv :buehehe:a jos i da te nagovorim da napravis trojanca - obuces jedan par Zen Cables u teflonce i odneses kod Cika Branka :buehehe:jesi li uspeo malo da ispozicioniras zvucnjake ovih dana i poigras se sos preamp gain - kako smo kontali ?fun factor porastao na novo da nista ne iritira ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vazivase heheajd' ovako - malo se uprivikni na ovo sad - da ti udje u usesa , pa cemo gledati i probati sta cemo ;da sacekamo da malo splasne prvo odusevljenje i da se ponovo zacrva audiofoolski crv :buehehe:a jos i da te nagovorim da napravis trojanca - obuces jedan par Zen Cables u teflonce i odneses kod Cika Branka :buehehe:jesi li uspeo malo da ispozicioniras zvucnjake ovih dana i poigras se sos preamp gain - kako smo kontali ?fun factor porastao na novo da nista ne iritira ?

Moze ali prvo da se cujemo (moze i PP) oko instrukcija za tefloranisanje istih!Manje vise se stvar "sredila", malo sa kablovima i vise sa sredjivanjem "mase". Tako da nisam imao preveliki "nagon" da "podesavam". :punk: Ono sto bih rado jos probao je drugi kabel (xlr -, iz profi branse - zbog jeftinoce) izmedju preampa i ampa... Ali (trenutno) nemam cime da ga napravim... :) O tom' po tom'...Moze to js bolje ali nije vise strasno. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koja ti duzina XLR treba ?

1.5m (a moze i duze, mada bi za nuzdu dohvatilo i 1.25m ali od viska glava ne boli).P.S. Samo da se ne pojavi opet Deda da nam objasni koliko je to i koliko dugo on metrima barata i kako on to zna... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

eh da - primetih da si nazochan :beach:sta bi sa fun faktorom , sad kad smo vrnuli bypass-e ?

Napredak! Tesko mi je opisati razliku. Moze se reci da je stvar ukusa. Nekome bi se moglo onako (analiticnije, sterilnije) vise svideti ali meni ovako, sa bypass-ima, ima vise "zivota" pa mi ipak znacajno vise lezi. :coffee:Pozdrav! :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd sad lepo...sta je trenutno od elkova i bajapasa im na plocicama? :coffee:

da ti ja lepo odgovorim :dat je deo recepta , da se forum zabavi ..... a ono najbitnije - to je rezultat godina rada i iskustva , tako da ne moze bas sve da se otkrije ..... :beach: bip BG 220uF +PP 100n + MKC 10n ; to je baterija za modulaciju Aleph CCSsvi ostali su 470u Elna , ponegde bypassovano sa 100n PP - sve su to naponski filtri
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 11 months later...

Ovo izgleda sveCki.Jel ono klirit ili pleksiglas?Gde si to radio i kol'ko kosta i ja meni treba nesto da se gravira.

Cao svr,to je Leonardo-vih ruku delo.Najvaznije je da imas viziju sta hoces a Leonardo to moze da uradi bas kako si rekao: "sveCki"!!!A i ako nemas viziju, Leo moze i tu da ti pomogne. ;)Koristim priliku da se jos jednom zahvalim Leonardu na vrhunskom radu! :ok:Pozdrav!:drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i Mighty Miki za graficko resenje !!

:Viannen_loungelizard:

Naravno! Hvala jos jednom i nasem Miki za realizaciju ideje koju sam brze bolje "zloupotrebio" na ovom pojacalu-ljubimcu koje mi i dalje, kao prvog dana,

pruza zadovoljstvo dok slusam muziku!

Hvala i tebi sto si mi zgotovio "lek" posle 'one' zavisnosti! :sarcastic_hand:

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...