Jump to content

Babelfish J za hifish-a


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 398
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Allen Wright ?

nope ;imali smo mi mozga i pre njega , bar za neke stvari ..... :buehehe:nismo mi svi odrasli na Borbely-ju , Pass-u i Wright-u ........ bilo je lepetronike i pre :buehehe::blush:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako te ne mrzi da nam kažeš...gde je bio problem i kako je rešen?

mislis na brum ? napisao sam - petlja preko uzemljenja

Ne pominji mi tog magarca, cita stvari koje ne razume i soli pamet svima a sraf nije zavrnuo u zivou - k'o da ga je Kostunica pravio, i to na bulju :buehehe:

'smo rekli - nema politike na vorumu ! dobar razlog za ban !!:buehehe:ocekuj PP od njega - odma se buni kad ga potkacis :blush:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ih sad...sipi :buehehe:

Totalna zamlata - nabilduje se konceptualnom faktografijom bez da razume o cemu se zaista radi i onda pravi frku i zabunu da bi se zabavio, hranio ego i sl. Kad budes stekao malo vise iskustva uvideces koliko su mu price suplje - koristan je jednom u 1000 postova kad nadje neki naopako okrenut kond ili diodu na semi...

'smo rekli - nema politike na vorumu ! dobar razlog za ban !!

Nije politicki - to je radno, kad je neko saboter, pokvaren i zlonameran meni se asocijativna memorija odma' zaustavi na tom polju...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije politicki - to je radno, kad je neko saboter, pokvaren i zlonameran meni se asocijativna memorija odma' zaustavi na tom polju...

Nije politicki jedino ako spominjes onog: "Kostunica? Jel to onaj sto snima dobri filmovi sa nas Cigani?" :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne pominji mi tog magarca, cita stvari koje ne razume i soli pamet svima a sraf nije zavrnuo u zivou - k'o da ga je Kostunica pravio, i to na bulju :buehehe:

Ma vidiš da nam se Sipi iznervirao...zaboravio je čak i zarez da turi i progutao je jedno slovo, što ne liči na njega. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma vidiš da nam se Sipi iznervirao...zaboravio je čak i zarez da turi i progutao je jedno slovo, što ne liči na njega. :buehehe:

Kako i ne bi...Ajd, ja sam neuk pa meni može da skače kolko mu volja, ionako ništa ne shvatam, ali dotični (AndrewT) baš opako ume da se navrne... Srećom, tu je Juma... Taj ume da ga uputi u :buehehe: ... :blush:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Значи ту је цео политички почетак!стоН_Колд

Naravno, krajevima izvoda sekundara je uvek krivo što je primar bliže jezgri... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...