Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

Cisto kao informacija - pas ni pod razno ne razgovara sa klincem. On jednostavno reaguje na piskavi glas deteta koji u svom spektru sadrzi i ultazvucne harmonike koji su za njega glasni kao grmljavina i zato kuce arlauce.

 

Btw, svakodnevno u podne slusam "razgovor" jednog dalmatinca sa crkvenim zvonima.

Jadnicak cvili i zavija kao da ga deru...

Pas je izuzetno dobro usklađen sa porodicom jer je veoma teško ali ipak uspeo da se uzdrži od odgovora koji bi mu bio prirodniji, to se jasno vidi po njegovom stavu i sitnim pokazateljima... Nurture pobeđuje (u ovom slučaju) nature... Dokle, ko zna... Takve greške se kod onih koji imaju ljubimce mogu i neprijatno završiti... Ko zna zašto je taj clip uklonjen... Voleo bih da grešim...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Si siguran? :unbelieveble:

1. Apsolutno siguran. Ocuvao sam par krda kerova, trenutno u selu imam tri komada... O dzukcima znam sve.

 

2. Za ovo drugo sa ultrazvucnim harmonicima nisam bas siguran (nisam merio), ali verovatno postoje. Cak i da nije tako, kucetu je sve preko 10KHz (ma kako to nama tiho izgledalo!) ekvivalentno zavijanju sirene na uvce...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. Apsolutno siguran. Ocuvao sam par krda kerova, trenutno u selu imam tri komada... O dzukcima znam sve.

 

2. Za ovo drugo sa ultrazvucnim harmonicima nisam bas siguran (nisam merio), ali verovatno postoje. Cak i da nije tako, kucetu je sve preko 10KHz (ma kako to nama tiho izgledalo!) ekvivalentno zavijanju sirene na uvce...

Ma o dzukcima znas ali o deci ne znas. U uzrastu od 1 do 4 godine kada se uci jezik mogu da nauce sve. 5 jezika ako treba. Ako postoji kuceci jezik sigurno ce ga nauciti .

Bilo je primera da blizanci u ovom uzrastu razviju svoj jezik za komuniciranje samo izmedju njih dvojice( dvoje).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. Ma o dzukcima znas ali o deci ne znas.

2. U uzrastu od 1 do 4 godine kada se uci jezik mogu da nauce sve. 5 jezika ako treba.

3. Ako postoji kuceci jezik sigurno ce ga nauciti .

4. Bilo je primera da blizanci u ovom uzrastu razviju svoj jezik za komuniciranje samo izmedju njih dvojice( dvoje).

1. Netacno

2. Tacno

3. Netacno

4. Tacno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. Netacno

2. Tacno

3. Netacno

4. Tacno

1 Tvrdis da sve znas?  prouci malo Sokrata.

2

3. Bio je primer deteta u Indiji koje je u uzrastu od godine dana nestalo u dzungli  i prihvatili su ga vukovi. Kada je pronadjen u uzrastu od 12 godina, nije mogao da nauci ljudski jezik, a perfektno je komunicirao sa vukovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo drugo mi se jako dopada, dođe mi da ga poljubim u obraz :)

Dobro te Ti nisam prič'o šta ja radim, dok si bio kod mene ljubeći me u obraz mogao si da izazoveš jealousy kod moje u svemu bolje polovine...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro te Ti nisam prič'o šta ja radim, dok si bio kod mene ljubeći me u obraz mogao si da izazoveš jealousy kod moje u svemu bolje polovine...

Ma ja to samo figurativno... Ne budi bukvalista ... :blush:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...