Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

EDIT ......

.........мислим ти французи су стварно постали фул рандом ......

сад баш и није за ову тему јер не спада ни у занимљиве а ни у смешне ......тема веровали или не не постоји .....па ето ставио сам овде

На форуму крстарице има неких сцена које нису за овај форум .......

........pa i nije ni za ovaj forum ni za ovu temu

ZM

što bre skinu sličice ......kad se lepo vidi kako kako fini i kulturni svet jednoj učesnici vadi buve iz kose-glave .....ipak fin gest mora se priznati ......

Na drugoj sličici jedan od posmatrača pokušava da nekim parfemom osveži neku drugu učesnicu , mislim to se kod nas ne može videti .....

Onda po meni najupečatljivija je fotografija sa same trke , gde su učesnice svim žarom nastojale da pobede .....stiče se utisak kao da je bila trka za život a ne za tamo neki bezvezni pehar

Na trećoj je akcija civilne zaštite gde pomažu jednoj povređenoj učesnici , mislim zaista human postupak nema šta , a i povrede se dešavaju .

I najdirljvija scena je ona kad pobednici jedan član žirija pokušava da uruči pehar a ova od silne stidljivosti odbija ......kao svi smo mi zazlužile nagradu

.....dirljiva scena nema šta . Takve scene se kod nas ne mogu videti .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cisto kao informacija - pas ni pod razno ne razgovara sa klincem. On jednostavno reaguje na piskavi glas deteta koji u svom spektru sadrzi i ultazvucne harmonike koji su za njega glasni kao grmljavina i zato kuce arlauce.

 

Btw, svakodnevno u podne slusam "razgovor" jednog dalmatinca sa crkvenim zvonima.

Jadnicak cvili i zavija kao da ga deru...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...