Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ovo bi trebalo da odgledaju svi koji sedaju za volan...Strašno je uveriti se koliko malo je potrebno i koliko je malo čovek moćanda se odupre igri sudbine...http://www.prochan.com/view?p=6e6_1356694240 

 

Ja sam odgledao valjda četvrtinu i ne mogu dalje, jezivo... :bad:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo bi trebalo da odgledaju svi koji sedaju za volan...Strašno je uveriti se koliko malo je potrebno i koliko je malo čovek moćanda se odupre igri sudbine...http://www.prochan.com/view?p=6e6_1356694240

Prakticno sve su snimci iz Rusije i Ukrajine, na youtubu je poplava takvih snimaka , ja sam se isto pitao da li su stvarno toliko losi vozaci i nasao da skoro pa u svakim kolima nose kamere koje stalno snimaju, navodno da mogu da upotrijebe kao dokaz kada osiguranje osporava pravo na isplatu stete.

A drugi je razlog kad ih zaustavi policija , postoje takodje gomila snimaka na kome se vidi da je prosao kroz crveno na semaforu a policajcu odbija dati dokumente jer policajac nema materijalni dokaz, i vecinom na kraju policajac pusti vozaca jer po zakonu ne moze mu nista, takodje sam gledao gdje zaustavlja klinju koji vozi 173km i pokazuje mu brojac na laseru,  na sto ovaj odbija dati isprave i  trazi sertifikat u papirnoj formi da policija ima pravo da koristi taj laser ,takodje isto posle rasprave policajcu dosadi pa ga pusti , moguce samo u Rusiji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sve je to tačno, no (makar meni) je bilo zanimljivo kao praktikuum za razmišljanje šta bih učinio i kako bih postupio u ponekim od dešavanja... Nije baš da se mnogo toga, ne ovako suludog, ne dešava i na našim putevima... Nekako mi je lakše da to ovako, za stolom, gledam i promišljam... Učiti se na tuđim iskustvima je mnogo lakše... A postoji i replay, za razliku od...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...