Jump to content

Sigurna kupovina lampi


Lemić

Preporučeni Komentari

Na ovu temu uvaljivanja, nađoh nekog koji je imao Telefunkene E81CC i E801S i to po više komada, navodno testirane i svaka cev imala nalepnicu sa podacima. Pošto sam imao TFK 81jedinice, isto pregazile niz nekih kečeva, hteo sam klasu više i te 801S, za koje kažu da je to kraj, nema dalje. Uslov je bio da čovek donese da moj prijatelj Maričić istestira i uzeo bi sve koje valjaju, pošto su bile polovne. Samo jedan par ispunio parametre, tip je merio na nižem režimu i sve onda bile dobre, vadio se da nije znao šatro. Kod ovog našeg Dragana, 275e je E801S, par valjda, mnogo i premnogo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, чика-Брка said:

kad budem imao malko vremena da organizujemo kafu

i slusanje E180F.

:cheers:

Na žalost, nema više druženja ko pre, ajd, mi stariji smo se i umorili i zasitili, ne znam kako mlađi. Kad sam bio u punoj snazi, nije bilo dana malte ne, da nisam makar telefonom bio u hifiju, non stop slušanje po gradu, često do duboko u noć, išlo se na vrata mimo poziva i dogovora. Kad god možeš Sale.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovako nekako izgledaju. Kako kažu za 6N6P treba gledati što starije da budu, iz 60-tih, zlatno doba SSSR.

WWW.EBAY.COM

(analogue of: ECC99, E182CC). For a pair of 6N6P, we have 4 values for Ip and 4 values for S. Any four values will be maximum +/- 2.5% compared to their average value. +/- 0.28 mA/V for S and +/-0.75 mA for Ip.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala za link, bio sam ga video, ali sad ga ne izguglah dobro.

Čitao sam da postoje te vojne sa zlatnom rešetkom i crvenim vrhom, al gde naći, pitao sam već Ivajla za njih, slikaj BNB molim te.

Ovaj par u žuto plavoj rolovanoj kutijici, ima na sebi broj 9004 i u rombu 9, ili 6, kako se gleda:

20231114_1439382.thumb.jpg.6d90140c6c7a32966f34a97e04b7c518.jpg

Izmenjeno od Lemić
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...