Jump to content

Babelfishovanje, V3... ili ko zna koja već po redu


chakija

Preporučeni Komentari

WWW.PROAUDIODESIGN.COM

Dual 12" two-way passive Main Monitor system w/ cabinets and drivers (no amps),  PAIR The Duo 12V aims to take the considerable physical size of Augspurger® systems out of the equation for today's smaller studios. Duo 12 captures the magic of the original Augspurger® design in a compact format, with all the clarity, depth and power of its larger...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sta god 'teo da napravis od zvucnjaka, a da oces da valja, mora da bude poveliko 

ono, volem ja njih i male i velike ...... al' dodjoh u godine kad samo veliko opravdava ulozen trud, za manje nemam snage

:smesna: 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 časa, Zen Mod reče

cuo nisam, po podacima iz datasheet obecavaju 

rado bih se poigrao, ali da ne moram da platim 

a onda  bih znao da li bi placao ili ne

Dobar dan narode,

Ako se ovaj tvoj odgovor odnosi na moje pitanje o zvučnjacima, neki tip mi je ponudio polovne u zamjenu za moje Revox pojačalo, zato sam pitao može li se ovo koristiti u Hi-Fi svrhe. Inače traži za njih 550KM (cca. 275 €jura), ako sam ja dobro shvatio, možda traži ovaj iznos za 1 komad:Viannen_loungelizard:.

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 minutes ago, LightMatic said:

Dobar dan narode,

pa tebi sam odgovarao

ene, komad ili dva ....... ne znam koja je bila cena po komadu kad su se pravili ........ ako su u dobrom-nediranom  stanju, i da je komad 275E dobra je cena, gledajuci konstrukciju 

dovoljno mali Mms, livena korpa, magnetina, ihaj precnik Hf driver spulne .......... 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To vec ne mogu ja da ni savetujem ni da odlucim

msm, ja licno ne bih puno razmisljao - djornuo bih odmah ...... kome treba prekobrojno pojacalo i to jos kome zvuk nije najbolji kvalitet, nego zvuk realno zaostaje za ergonomijom i statusom

U svakom slucaju - placao ili djorao, obavezno provera Rdc svih spulni (razlike vece od 5% su sumnjive) i baterija 9V pec i bassovi i visoki

opet ocekivati da pec zvuci isto na oba primerka

 

No, disclaimer- ne ocekuj da ce za to trebati kutija nista manja od onih kod mene u radionici

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taman sam ovog htio pitati da postavi ili da mi pošalje kvalitetnije slike od zv. kad kod njega izbrisani oglasi.... ili je šupljak ili se prep'o nakon što je ponudio zamjenu. Ne razumijem ovaj narod, o'kle ovoliki bezobrazluk i besposličarenje... ja sanjam danima da otperjam neđe bar na sat vremena u prirodu, dignem sve 4 u zrak i tikvu na pašu... iako nisam nešto pretjerano opterećen kako zna biti a i ni blizu kako su neki optererćeni obavezama. Izvini što sam te gnjavio :cheers:

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za taj Beyma coax su dali snimak FR raspona sa skretnicom, ali je nisu priložili na žalost. Treba im tražiti, možda oće da daju. 

Kutija od 90l , možda bi trebalo veću malo napraviti. Koliko dozvoli gospođa.:D

Ako ne budeš zadovoljan, valjaće svakako za svadbe i proslave.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gosn Nixie, ako misliš na mene, nema od tog ništa jer se ovaj ne javlja a i da smo razmjenili dobra ko zna kad bih se nakanio da radim išta po tom pitanju. Pitao sam Chakiju čisto informativno jer nisam vidio da ih neka naša prodavnica ima u ponudi. U svakom slučaju hvala na savjetu:cheers:.

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ono jes .....  svaka postena domacinska kuca treba da ima bar dva para Tannoy-a .......... jedan 15ki a drugi moz i manji

onda, treba da ima i dva para Bose, ako se isprazni aku u radijonu dok se rostilja

pa dvatri para RCA, kad dosade Tannoyi, da se malo promeni

ne skodi i jedno  dva para malih (sto manjih) Dynaudio

ene, bez Iskri 8" FR se ne sme; toga greota da se nema bar 3-4 para raznih

valja imati i koji par obicnih Beyma 15ki, ako zatreba bass helper u pokojem cosku

i tako

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...