Jump to content

Filmovi koje volite

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Doktor said:

Dugometražni film je kao audiovizuelni format na izdisaju. :rofl:

Na žalost.

mjok

nemamo mi uvid u celokupnu produkciju, nicega

drugo je ako se ogranicis decidno na komercijalnu ponudu, u nasem kutku galaksije

Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, Woland reče

jesam li ja ispravno shvatio da su Plavi Somot i Rozmarina Beba kurton filmovi?!

Jok. Nego da su strasni.

Jos strasniji i potresniji mi  je ovaj

WWW.IMDB.COM

Schindlers Liste: Directed by Steven Spielberg. With Liam Neeson, Ben Kingsley, Ralph Fiennes, Caroline Goodall. In German-occupied Poland during World War II, industrialist Oskar Schindler gradually becomes concerned for his Jewish workforce after witnessing their persecution by the Nazis.

ovo mogu da gledam samo kad sam u posebnom stanju

svakako ne za novogodisnje praznike.

A inace sam stalno u fazonu da gledam neku razbibrigu. Decije filmove, komendije i crtane. :buehehe:

Ovaj rad me ne zamara

:D

ovo...itd :oke:

Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

^

Da, upravo to @John Coltrane:thumbsup:

"Kratak metar" i dalje opstaje, cak sta vise, belezi plus.  :)

Za milenijance, instant gledanja, u pauzi posla, pred spavanje, za voznje po bus-u od tacke a do tacke b   . . . 

Dodatno, streaming, platforme, gomila zatvorenih bioskopskih sala po svetu ( dakle, nije ovo neki lokalni, srpskoprestonicki izolovani slucaj ;) ), slabi skriptovi aka scenarija, nedostatak ideja, nedostatak novca uzrokovan pandemijom, ukazuje da je celovecernji film aka "dugi metar" u velikom problemu, IMO skoro pa u smrtnom ropcu.

Dodao bih ovde samo da trenutno uz ovaj ultra "kratki metar" idu i tv serijali u trajanju po epizodi max 23 min.

Jbga, da mi je neko pricao preneseno na vinil igraliste da ce opet zavladati singl ploce, slatko bih se nasmejao.

Kada ono, medjuoa. :coffee:

Izmenjeno od Doktor
Podeli na ovim sajtovima

On 1/13/2023 at 3:46 PM, Doktor said:

..."Kratak metar" i dalje opstaje, cak sta vise, belezi plus.  :)

Za milenijance, instant gledanja, u pauzi posla, pred spavanje, za voznje po bus-u od tacke a do tacke b   . . . 

Na Youtube kanal DUST. Kratki SciFi filmovi za ljubitelje žanra. Može lepo da se probere.

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

• Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
  • Kreiraj novo...