Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

5 hours ago, Mikorist said:

Odgledao sam ponovo da vidim da nisam nesto propupustio. 

I dalje imam osecaj da Kameron namece na silu svoju agendu neku. 

Film je jednostavno njegova obsesija za macke i vodu - znaci preterao ga je.

Udav....Ali to je stvar ukusa jbg...Meni se mnogo vise dopada  Alita: Battle Angel:sarcastic_hand:

Daj, gledao si dvaput glupi film cija su jedina poenta efekti :)

Sigurno nisi mogao da propustiš neke odlomke Ničeove filozofije ili tako nešto :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

neka Avatara, kakav je da je

treba da postoji, da bar nesto od megabox projekata bude pandan silnom Marvel i DC smecu koje se valja

msm, kad se Disney umetnuo medju njih, krajnje vreme doslo 

dabogdacrkorokenrolkadgasvakosvira

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, Doktor reče

Zašto se pravdaš ?

I loše filmove treba gledati ako treba u više navrata .... analizirati .... traziti neku svetlu tačku .... kadar .... frejm .... ;)

Ocu da kazem da nisam platio kartu - niti nameravam skoro nekom pare da dam.

Mozda ako je Denis Villeneuve. Ocu francuza da podrzim. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 9 časa, Mikorist reče
WWW.IMDB.COM

Glass Onion: A Knives Out Mystery: Directed by Rian Johnson. With Daniel Craig, Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn. Famed Southern detective Benoit Blanc travels to...

 

Zena skinula da odgledamo zajedno. Negde na pola sam poceo da spavam. Nisam uspeo kapke da drzim otvorenim .

Ona je gledala bez treptanja :buehehe:

 

Ja posle Džejmsa Bonda ne bih više ništa snimao, u životu. Kako da gledaš a da ne očekuješ da mu se jave iz Mi-6... I gde mu je sivi Aston Martin DB5??? Ne ide :buehehe:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 14.12.2022. at 19:13, shonne reče

Gledao neko? 

M.IMDB.COM

The Banshees of Inisherin: Directed by Martin McDonagh. With Colin Farrell, Brendan Gleeson, Kerry Condon, Barry Keoghan. Two lifelong friends find themselves at an impasse when one abruptly ends their relationship, with...

 

A i ovaj film sa magarcem i onaj lik sto sece prste .... Bože me sačuvaj i sakloni. 

Kao da nista pozetivno ne postoji da bude radnja nekoga filma. Sve tone u mrak.:sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 11.1.2023. at 19:54, shonne reče

Zlatni globus nocas bio...vec pohvatao dosta nagrada. Film je odlican 🤗

Ama fakat je film umetnicki dobro odradjen. Kamera i muzika -gluma... Ali prica je zlo. 

Ja sam mislio da je komedija - zajebao se :buehehe:

 

Ali dobro ima i gorih prica od ove 

WWW.IMDB.COM

Blue Velvet: Verbotene Blicke: Directed by David Lynch. With Isabella Rossellini, Kyle MacLachlan, Dennis Hopper, Laura Dern. The discovery of a severed human ear found in a field leads a young man on an investigation related to a beautiful, mysterious nightclub singer and a group of psychopathic criminals who have kidnapped her child.

ili

WWW.IMDB.COM

Rosemaries Baby: Directed by Roman Polanski. With Mia Farrow, John Cassavetes, Ruth Gordon, Sidney Blackmer. A young couple trying for a baby moves into an aging, ornate apartment building on Central Park West, where they find themselves surrounded by peculiar neighbors.

:bad:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Mikorist said:

Ama fakat je film umetnicki dobro odradjen. Kamera i muzika -gluma... Ali prica je zlo. 

Ja sam mislio da je komedija - zajebao se :buehehe:

Isti slučaj. Spremio kao hajlajt film za novogodišnje praznike. Supruga se potresla, ja pao u bedak do jutra. 

Gorko, tmurno kao irsko nebo u novembru, tragično, ako je i bilo išta u celom filmu komično ja to tako nisam shvatio.

:signhere: ovo gore vezano za glumu, fotografiju i muziku posebno. :thumbsup:

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Mikorist said:

Ama fakat je film umetnicki dobro odradjen. Kamera i muzika -gluma... Ali prica je zlo. 

Ja sam mislio da je komedija - zajebao se :buehehe:

Mene iskreno nista u filmu nije nasmejalo ali drzi paznju sve vreme gledanja. Dark...

Jesi li odgledao ono ludilo mozga kroz univerzume? Ja poceo jedno 45 min i pauzirao, ovih dana cu da nastavim...mnogo igranje sa mozgom 😁

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...