Jump to content

Bastard, anyone?


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 935
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

bolje bi ti bilo da vratis dezurno gundjalo i namcora na vorum , nego sto lepis Cetifix folije kojekude :Viannen_loungelizard:

Nemoj da mi vređaš prednju ploču! http://www.orafol.com/index.php?id=147&productSearch=oracal+975http://www.orafol.com/products/datasheet.php?serie=975&lang=de
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Е сад је стварно кичерај, терај на елоксирање.

Ili možda još bolje, na lakiranje pa da posle mesec dana krene lak da se ljušti... :sarcastic_hand:

Ovom folijom oblažu Porsche-e i slične zverine...

Eve ti ga Ferrari obložen jednom od svetlijih nijansi...

Postavljena slika

Postavljena slika

:P

E, sad kaži da je kič. Onda ti je i omiljeni F. kič... :rofl:

http://www.difol.net/materials/vinyl.html

http://www.difol.net/products/orafol/oracal/975/oracal975.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Super! :good2: Zasta mu je onaj shiber gore?

Da može da se vide lampe a i u slučaju da želim da se poigram sa varijetetima ECC88/6922/6DJ8/PCC88/E88CC, ne moram da skidam ceo poklopac, a na pločici za svaku cev, postoji trimer za ugađanje napona/parametara grejanja (vidi se na el.šemi i pločicama) :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni bolja ona prva.

I meni, nego, čisto sam se poigravao opcijama... Kad predam na seckanje/rendanje/graviranje, gotovo... Prva verzija je bila sa imenima svih koji su na neki koristan i pozitivan način doprineli projektu pa se to malo odužilo, takvu etiketu bi mogao eventualno sa zadnje strane da stavim, ali mislim da je CopyLeft DIY Audio.rs zapravo nejbolje rešenje :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postoji i drugo idejno rešenje, a nisam siguran da li bi tako bilo bolje... ili ne...post-13-0-00868400-1310045659_thumb.gif

Изгледа лепо али за корице неке књиге, није за предњу плочу. Такође и писана слова и карбон фолија, некако....... :scratch_head:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I meni je nekako neobično, mada i F kombinuje pisana i carbon.

post-11-0-34597500-1310050585_thumb.jpg

Слажем се у потпуности :good2: , али амблем је далеко старији од карбона, а и у питању су само два слова.

Можемо да им опростимо бар толико :blush::acute:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako bilo koga zanima, font je odabran jer je veoma slobodoručan. Ništa kitnjasto, niti da kažem "uštogljeno" ili "kruto" kao što su razni tipovi Garamonda. Uostalom, i DIYAudio.rs je upravo takav: slobodouman. Ovoliko zezanja, druženja, kolegijalnosti i tolerancije retko gde da ima.

Možda posle ovoliko zezanja, neko više i ne može da se seti u čemu je jedinstvenost ovog projekta? Ovo je prvi, nadam se, ne i jedini DIY uradak koji je potpuno originalan po izvedbi (u smislu da nije klon/kopija nekog komercijalnog ili nekomercijalnog uređaja), a uz to, što mu je najveća vrednost, rezultat kolektivnog rada, učešća u projektovanju, nabavci delova, savetima i sugestijama...

Moj deo "krivice" se svodi na ideju da se projekat pokrene i realizuje. Najveći deo sam i izfinansirao, ali je dobar deo materijala/delova praktično donacija drugih članova foruma. Neki su mi pomogli da mi učine jer smatraju da sam im nekad u prošlosti pomogao, a neki su to učinili bez da sam ih ikada bilo čime zadužio. Sipi je specijalno za ovaj projekat prilagodio svoju verziju Cirklotrona sa lateralnim MosFetima, Zen je iskonstruisao cevni deo i napajanje za isti, Guja me naučio kako od dobre ideje umesto loše, napraviti korektan nacrt pločice, a pločice o svom trošku nesebično izradio i poklonio mi, Leonardo me natovario gomilom korisnih saveta i zanatlijskih trikova... Da i ne ređam dalje, spisak je podugačak, mnogi članovi foruma su mi na neki način pomogli da od suvoparne ideje dođem do upotrebljivog rezultata; bilo da su me nečemu naučili ili pomogli na neki drugi način. Zato meni ovo pojačalo mnogo više znači i više vredi nego bilo koje drugo pojačalo ili audio uređaj koji sam pravio. Nadam se da će kada bude potpuno završeno, i muzikalnošću i kvalitetom opravdati sav ovaj trud... Svih onih koji su učestvovali ... :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo je prvi, nadam se, ne i jedini DIY uradak koji je potpuno originalan po izvedbi (u smislu da nije klon/kopija nekog komercijalnog ili nekomercijalnog uređaja), a uz to, što mu je najveća vrednost, rezultat kolektivnog rada, učešća u projektovanju, nabavci delova, savetima i sugestijama... Zato meni ovo pojačalo mnogo više znači i više vredi nego bilo koje drugo pojačalo ili audio uređaj koji sam pravio. Nadam se da će kada bude potpuno završeno, i muzikalnošću i kvalitetom opravdati sav ovaj trud... Svih onih koji su učestvovali ... :drinks:

1. Не пазиш на часу-није први :angry27: 2. А шта се ту на крају направило :shok::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...