Jump to content
NIXIE

Narandžasti kabal za zvučnike

Recommended Posts

E ćale sve pobi zbog jedna klješta, ako se neko seća tog vica.

Mislim ne vidim razlog da se uvek pravi ta klanica oko kablova. Stvar je vrrrrlo jednostavna kao što sam rekao u uvodu, evo ga kabal, evo slike, ako nekog zanima da proba, i nema dalje od toga.

Nit je snakeoil, nit je firmirano, nit je skupo i komplikovano.

Ako se ispostavi da ne valja, dosta je jako pa može da bidne i konopac za sušenje veša, ili da se okači prase za novu godinu i tako to.

10 minutes ago, crni. said:

njegov bulšit je neke drage ljude oterao na druge forume, a i ostali da su tako hipersenzitivni od ovog foruma bi ostao prah

daklem, uzdržavanje je majka dobrih komunikacija

evo, ovako kao ja :buehehe:

evo ja se prvi ne mogu oporaviti od navedene pojave i boli koju mi prouzrokuje

na Big Diya sam clan vec 15 godina , pre toga bio aktivan na rec.audio.tubes

zelja za ucenjem mi je uvek bila na visem nivou od hipersenzitivnosti

disclaimer: ono kad ti druztvo ne odgovara nije jednako hipersenzitivnosti

disclaimer No.2 - ima nas narod raznih imena , ne samo u vidu posalice , za hipersenzitivne

disclaimer No.3 - ko se prepozna - prepozna

1 minute ago, NIXIE said:

Doklen si stigo sa zvučnicima, kad će da merimo (ništa ne objavljujem, samo za ličnu upotrebu)?:stop:

Umrtvljujem medijapan i iscekujem da carina pusti Founteke! 

Cim proradi merimo i sve rezultate objavljujemo na sva zvona!

Pohvalio si se da imas Panasonik mikrofonske kapsule viska pa te ovim putem javno molim da mi rezervises jednu (uz adekvatnu deviznu nadoknadu, svakako)!

58 minutes ago, crni. said:

... njegov bulšit je neke drage ljude oterao na druge forume ...

867153977_bullshitmeter.jpg.39859658e4e89e0269d370e9599d304b.jpg

... gde nastavljaju da šire svoju bratsku ljubav, naročito ka onima koji se drznu da se ne slože sa njima, baš kao što su to radili i ovde.

1 hour ago, crni. said:

njegov bulšit je neke drage ljude oterao na druge forume, a i ostali da su tako hipersenzitivni od ovog foruma bi ostao prah

daklem, uzdržavanje je majka dobrih komunikacija

evo, ovako kao ja :buehehe:

Pise i u Bibliji, pobegose a da ih niko ne goni.

Bezumna benavljenja su indiivdualan sport, nije za diy preporuku.

I sve u trendu savremene srbije, pismenost je iritamtna. Narocito tehnicka, tu su bre inostranci i trgovci da nas pouce.

55 minutes ago, NIXIE said:

ne vidim razlog da se uvek pravi ta klanica oko kablova. Stvar je vrrrrlo jednostavna

Upravo tako : Neko je priupitao o vezivanju uzemljenja, a čovek kome je to profesija(vladd) je izneo svoje stručno mišljenje o tome.

E sad, zašto neki kojima to nije profesija (tj amateri, da ne kažem diletanti) nisu u stanju to prihvatiti i zahvaliti mu na objašnjenju, već osećaju potrebu da polemišu o nečemu o čemu nemaju pojma, to je već pitanje koje prevazilazi okvire ovog foruma ... u stvari okvire bilo kog foruma.

Nema nikakve "klanice" oko kablova.

Ja sam uvek koristio dobre kablove, i malo sam izgubio osecaj da se bas svi i ne razumeju u doticne, pa otkrivaju neke nove opcije.

I nisam se (lepo do uopste) javljao do prozivke "ne budi vladd", sto u prevodu znaci, ne budi tehnicki pismen, posto je to smor za dobre ljude, vec valjda budi tehnicki blentav i izmisljaj trgovacke price o vasionskim zvucima low end komercijale uz pomoc jedne ili vise zicica, stapica, kuglica i lopticica, magije i zmijskih iscedjevina za uzimanje novca..

29 minutes ago, vladd said:

Nema nikakve "klanice" oko kablova.

Ja sam uvek koristio dobre kablove, i malo sam izgubio osecaj da se bas svi i ne razumeju u doticne, pa otkrivaju neke nove opcije.

I nisam se (lepo do uopste) javljao do prozivke "ne budi vladd", sto u prevodu znaci, ne budi tehnicki pismen, posto je to smor za dobre ljude, vec valjda budi tehnicki blentav i izmisljaj trgovacke price o vasionskim zvucima low end komercijale uz pomoc jedne ili vise zicica, stapica, kuglica i lopticica, magije i zmijskih iscedjevina za uzimanje novca..

sto si sad ti vladd ?

:smesna: