Jump to content

Lateral MOSFETs SuSy circlotron


Sipi

Preporučeni Komentari

Elem Zen nisam se ja nigde prepoznao. Ja sam postavio pitanje pa je mislim normalno da se i odgovor odnosi na mene. Ako si ti reagovao:

citajuci sve sem quotovanog , pomslih da garant nisi dobio bar tri dana :sarcastic_hand: ........ al' si se izvadio zadnjom recenicom:Viannen_loungelizard:

ne vidim gde je problem ako ja mislim da je tip bolestan ili gay. Sa druge strane ako moze da se izvadi kod tebe ne moze kod mene.U svakom slucaju ovaj moderator nije prvi put ovako reagovao na moj rekao bih vise nego normalan komentar. Slicno se desilo i kad sam pohvalio Dejana Veselinovica a pre nekoliko dana je bez razloga bio najblaze receno brezobrazan sa novim clanom “dynablaster-om” [procitaj sve sto je napisao pa ce ti biti jasno]. Sve ovo me navodi na zakljucak da tip ima jak kompleks pa se nastoji dokazati u svakoj prilici. I gde treba i gde ne treba. Covek ide u krajnost pa je umislio da za nesto sto on smisli na 15 cm2 i stavi na DIY forum neko ko zeli to da proba treba biti clan SANU ili sa ETF ili da savjetuje min., mesec dana ucenja pre nego se neko upusti u sklapanje onoga sto je on redizajnirao. Pitam se sta bi napisao i savetovao da se radi o nekoj vecoj semi. To bi vec bila glavobolja.Mislim moze on da sebe ceni ili precenjuje ali to bi trebao da drzi za sebe bar u komunikaciji sa drugima na forumu. Cinjenica da to ne uspeva, i ovde i na vecem diy samo ide u prilog da je ipak u pitanju malo veci kompleks. Gluposti koje je napisao verovatno imaju za cilj da zadovolje samo njegovu sujetu a za forum su nebitni.Nema nikakve potrebe da ti sad ovde delis neke (+) i (-) i izigravas nekog branitelja svog drugara. Evo ja cu sam sebe banovati jer komunikacija koju ovaj tvoj moderator praktikuje je daleko od normalne i kulturne. :serbvidkakisicl0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 139
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

@Scope: Ono to je Sipi napisao u svom postu za učenje i prostudiravanje konstrukcije itekako se odnosi na mene i meni slične. Sipi nit' je bolestan u glavu nit' je gay, a to što nema dlake na jeziku, jebatga... Takav je kakav je, naš je. Vređanje nikome nije donelo simpatije, niti podpomaže bolju komunikaciju na forumu. Ako ti se ne sviđa, a ti ga ignoriši. Uostalom, koliko se meni čini, ti samo skupljaš pločice, ali se još po mojim saznanjima nikada na ovom forumu nisi pojavio sa prezentacijom nečega što si napravio na nekoj od tih pločica... Sipi je većinu toga i sastavio i prikazao, makar u nekoliko postova sa po nekoliko slika i opisom... Možeš da misliš o kome hoćeš, šta god hoćeš, ali vređanje po bilo kojoj osnovi je suprotno pravilima foruma, a i nije lepo, nije kulturno, niti prikladno, posebno ako čovek ima samo malo vaspitanja, pa makar i kućnog.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Scope: Ono to je Sipi napisao u svom postu za učenje i prostudiravanje konstrukcije itekako se odnosi na mene i meni slične. Sipi nit' je bolestan u glavu nit' je gay, a to što nema dlake na jeziku, jebatga... Takav je kakav je, naš je. Vređanje nikome nije donelo simpatije, niti podpomaže bolju komunikaciju na forumu. Ako ti se ne sviđa, a ti ga ignoriši. Uostalom, koliko se meni čini, ti samo skupljaš pločice, ali se još po mojim saznanjima nikada na ovom forumu nisi pojavio sa prezentacijom nečega što si napravio na nekoj od tih pločica... Sipi je većinu toga i sastavio i prikazao, makar u nekoliko postova sa po nekoliko slika i opisom... Možeš da misliš o kome hoćeš, šta god hoćeš, ali vređanje po bilo kojoj osnovi je suprotno pravilima foruma, a i nije lepo, nije kulturno, niti prikladno, posebno ako čovek ima samo malo vaspitanja, pa makar i kućnog.

Stein nikoga nisam vredjao. Naprotiv mislim da je on taj koji je vredjao. Ne vidim zasto bi se nesto odnosilo na tebe kad sam ja pitao. Ne vidim zasto bi se nesto odnosilo na tebe ako je "dynablaster" koji se tek registrovao hvalio TB. Ne vidim zasto bi se nesto odnosilo na tebe ako sam pre ja hvalio Dejana Veselinovica To sto se tebi cini je pogresno. Ali je tacno da nista ne pokazujem. Sve sto radim radim za sebe ili poklonim. Nije meni do pokazivanja, dokazivanja i slicnoga. Mozda sam ja sastavio i vise otkud ti sad mozes znati da nisam ili da samo "skupljam pcb". Ima dosta clanova i ovog foruma kojima sam ja dosta komponenti pokloniobez da sam trazio bilo kakvu protiv uslugu. Da li sad po tebi to znaci i da samo skupljam komponente i poklanjam.Nemam neki utisak da je neko za koga ti tvrdis "da nema dlake na jeziku" bas kulturan. Mozemo jednostavno reci kao i ti "jebatga..". A mozemo to tumaciti i na drugi nacin. Cinjenica je da ljudi "koji nemaju dlake na jeziku" i prema tome reaguju ili izazivaju konflikt, ili moraju imati jak argument za to reagovanje [koji ja ovde bas i ne vidim] ili moraju imati prijatelje kao Zen i ti.I sam kazes"

....jebatga...

Ja sam mu rekao " jebi se" - i koja je razlika.Ako neko ovde vredja po bilo kojoj osnovi onda je to on dozvoljavajuci sebi da reaguje kako reaguje. Prije nekoliko dana je napao i izvredjao "dynablastera" bez razloga. Ne da nije lepo i kulturno niti suprotno pravilima foruma nego je bas bezobrazno kako on reaguje kao da je na pijaci a ne na forumu na koji svi dolazimo da se zabavimo. To su njegove reakcije i na ovom forumu i na velikom "diy".Ne vidim bas neke razlike da njegov brezobrazluk i nekulturu ili sto je vec tumacis ka neimanje "dlake na jeziku" a meni podmeces vredjanje, nekulturu, vaspitanje. To se prakticno sve odnosi na tvog prijatelja jer ti tvrdis bez argumenata da on nije takav a njegove reakcije govore drugo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne podmećem ja nikome ništa. Meni su na ovom forumu svi isti, jednaki, ravnopravni, sve dok neko direktno ne uputi nekom drugom neku uvredu. Nemam ja ništa protiv šta ko radi, zašto to radi i sa kojim motivima ili razlozima. Na to svako ima pravo, i treba da ima pravo na to, ali na ovom forumu bi bilo lepo kada niko nikom ne bi javno rekao da je peder, pederčina, gay ili glup, budala, umno poremećen... Čak i da jeste, to je privatna stvar. Kao što rekoh, niti protiv tebe, niti protiv bilo kog člana foruma nemam ništa, niti sam imao nameru da te uvredim kada sam rekao da ne vidim tvoje uradke. Ako ne želiš da ih prikažeš, tvoja stvar, tvoje pravo, ali ovaj forum je prvenstveno živ zato što ljudi svoje DIY skalamerije prezentuju ovde. Kada bi svako samo čekao da nađe neku šemu po kojoj može nešto da sastavi, a ne bi prikazao/pokazao šta je na kraju sa tim uradio, ovo bi bilo još jedno suvoparno i dosadno mesto na internetu... Složićemo se da takvih mesta ima više nego dovoljno. Ono što uradim, pokažem ovde, da dokažem da se to može, ne zato da se pravim važan ili da to unovčim. Meni nije teško podeliti iskustvo sa drugima... A ako ne možete normalno da komunicirate, onda nemojte uopšte. I da završim, i moja osmogodišnja ćerka zna da nije isto reći "jebatga" i "jebi se"... Čak zna da "jebatga" nije ništa drugo nego ružno rečeno "šta se tu može", sa dozom rezigniranosti, a jebi se, ništa drugo nego direktna uvreda, ili bar pokušaj da se uvredi neko kome je to upućeno.Mislim da smo o ovome drobili mnogo više nego što zavređuje... Šteta dobre teme...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da smo o ovome drobili mnogo više nego što zavređuje... Šteta dobre teme...

mislim da treba da promenimo pravila foruma - nisu dovoljno dobra.da uvedemo (vratimo) da je dozvoljeno psovanje , vredjanje , rasprave o politici, veri, rasizmu , seksualnom opredeljenju i ostalim stvarima ....da ja jeb....malo..... :rasta:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Elem Zen nisam.........

recnik je u pitanju , nista drugo ;reagovao bih isto da je bilo ko u pitanju i nema nikakve veze sto je to Sipi ;ja licno ne moram da se slazem sa svakom njegovom a ne moras ni ti , ali to nije razlog da se psujemo na takav nacinelem - negde granica mora da postoji po pitanju komunikacije ; vrlo cesto se ta granica moze zadrzati samo na planu forme - a kao sto rekoh - postoje nacini da nekome kazes i da je glup i da ga ne volis - koji su daleko prihvatljiviji za siru zajednicu .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...