Jump to content
crni.

Harbeth C7ES-3, Magnum MP150/MF125, Dayens i ostale fifi trice

Recommended Posts

1 hour ago, Srecko said:

Zasto je taj Harbeth Federer HiFeemoji16.png?
Nikada ga nisam čuo a sobzirom na veličinu bas sam zaintrigiran zašto ih mnogi obožavaju.
Kao čovek seljak, od kada znam za sebe, preferirao sam Tannoy 15” (npr. HPD385) zvucnik i pored primedaba mojih drugara da “kolorišu” zvuk.
Bilo bi lepo da me neko prosvetli (npr. vlasnik) šta sam prevideo kada Tannoy smatram GOAT-om.

rade pošteno, eto to

imao sam nameru i ja tako neke tanojeve 15ice ili jbl, altec, šta ja znam, nešto pogolemo, pa sa tim lampe, ali desilo se zatvaranje one hifija, sniženje cena i nema šanse da odolim ovim lepotanima

što kaže alan šou, sve bre svira sa ovim kutijama ako je elektronika kvalitetna...nije probirač

i ja sam ljubitelj tannoya ali bolje zvučnike za stalke ja nisam čuo bez obzira na cenu...kad je moj ukus u pitanju

5 minutes ago, чика-Брка said:

uzmi kit LM3886 ili TDA7293

ima na KP ekstra povoljno.

sklopis I uzivas.

kakav crni Cyrus.

da, video sam...

NOVI  CA entry level integralac u Emezzeti košta ispod 30000RSD.NOVI i sa garancijom.Za tjuner puna kapa.

Ako imaš kredinu karticu ili čekove,možeš da kupiš na 12rata.Pritom,možeš keš da potrošiš i na nešto drugo.

2 hours ago, чика-Брка said:

TDA7294/TDA7293 (ja preferiram TDA)

Ima li negde kvalitetna šema/pločica a da nije sa Alli-ja?:unsure:

Zahvaljujem g. Crni na ekspresiji.
Nadam se da se nećete naljutiti ali sam u trenutku pomislio kako bi bili lepo da Mika umesto onih njegovih Tannoy-a ima Harbeth-e pa da on napise utiske o njima ili još bolje zamislite kada bismo mogli da ga zainteresujemo za tenis i još po mogućstvu da mu se svidi Noletov stil igre. Ja bih uživao čitajući njegove eseje o Noletu a Vi biste se malo patili.
Šala na stranu, kad Vam se i posle proteklog vremena Harbeth-i toliko sviđaju iako ste bili ljubitelj Tannsa to mora da mnogo dobro radi i mora se čuti.
Hvala još jednom.

48 minutes ago, zek said:

Ima li negde kvalitetna šema/pločica a da nije sa Alli-ja?:unsure:

Prilicno su jednostavne seme da skoro moze i na protubordu ili na turretbordu.

Kod zobela, malo podici frekvenciju, zobel iz datasita krece da se greje, pustiti kolca da rade i preko 100KHz

6 hours ago, crni. said:

ja sam ljubitelj tannoya ali bolje zvučnike za stalke ja nisam čuo bez obzira na cenu...

Pa nije ni Tannoy loš na stalcima. Evo ja svedočim. :buehehe:

12 minutes ago, Mikorist said:

Pa nije ni Tannoy loš na stalcima. Evo ja svedočim. :buehehe:

nije, ali ako tannoy nije u obliku ormana, nije tannoy:buehehe:

1 hour ago, Srecko said:

Zahvaljujem g. Crni na ekspresiji.
Nadam se da se nećete naljutiti ali sam u trenutku pomislio kako bi bili lepo da Mika umesto onih njegovih Tannoy-a ima Harbeth-e pa da on napise utiske o njima ili još bolje zamislite kada bismo mogli da ga zainteresujemo za tenis i još po mogućstvu da mu se svidi Noletov stil igre. Ja bih uživao čitajući njegove eseje o Noletu a Vi biste se malo patiliemoji16.png.
Šala na stranu, kad Vam se i posle proteklog vremena Harbeth-i toliko sviđaju iako ste bili ljubitelj Tannsa to mora da mnogo dobro radi i mora se čuti.
Hvala još jednom.

dobri zvučnici...zaista

bez obzira na velicinu I cenu...ako hoćeš prcvoljak kao p3esr ili grandiozne monitore 40.2 dobićeš uvek najbolje u tom trenutku...nema fušeraja na slabijim modelima, jednako su dobri kao I najskuplji

moja želja je u stvari bila hl5, ali dok sam ja došao do para izašao je hl5 plus sa drastično većom cenom i morao sam da se zadovoljim sa c7es-3, ali ko zna...

2 hours ago, vladd said:

Prilicno su jednostavne seme da skoro moze i na protubordu ili na turretbordu.

Kod zobela, malo podici frekvenciju, zobel iz datasita krece da se greje, pustiti kolca da rade i preko 100KHz

100 kHz