Jump to content

Quad 405-2 .............................................. HOROR!!!


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Pozz svima clanovima foruma, razmislicu da li da objavim ime, covek zivi od prodaje na k p  i ne zelim da mu kvarim posao, a sto se tice majstorluka ocigledno nema ni slovo m.... od majstora, samo sto toga nije svestan.

Na moju zalost odradio mi je i "modifikaciju" cd plejera Grundig cd 35, za sada radi, ali pokazuje prve znakove umora, izgleda ni on nece dugo, takodje uradjena modifikacija poslee ovog Quad-a.

A kostalo je otprilike za Quad delovi plus ruke oko 140eura.

Cd plejer negde oko 12 000 dinara.

Dranje.

Prosudite sami.

Da li je zalostno, naravno da jeste, imam dve cerkice, od 7 i 3 godine, motaju se svugde po stanu, a Quad u ovakvom stanju je prava tempirana bomba, napon od 220 v nije naivan, da li je gospodin m.....toga svestan, pa ocigledno nije, sramota.

Stvarno izgleda pravi horor, inace Quad je radio citave tri nedelje, od decembra na servisu.

Poslao sam mu mejl sa kopiranim linkom, pa neka gleda svojih ruku (ne)delo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

31 minutes ago, parabolis said:

Pozz svima clanovima foruma, razmislicu da li da objavim ime, covek zivi od prodaje na k p  i ne zelim da mu kvarim posao, a sto se tice . . . .

Nisam pravnik, ali prikrivanjem imena ove osobe i ti sam postajes saucesnik.

To sto on zivi od prodaje na KP ga ne opravdava u ovom slucaju. Naprotiv.

Ti nisi stradao, ali bi drugi mogli.

Zato, objavljuj to ime, nick, pod odma'.

Uostalom, ovo je "casrsija", mala bara, kaljuga, saznace se kad'-tad'.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bojim se si taj koji nije svestan i, da ne budem prestrog, 'ajd da kažem pomalo i naivan ... taj tzv ''majstor'' nije naivan, a pogotovo nije neko prema kome treba biti obziran, k'o što on nije bio prema tebi(a verovatno ni prema drugima) ... em što je ugrozio tvoje bližnje, em što ti je za to uzeo pare, za koje mnogo ljudi po ceo mesec dirinči da bi ih zaradilo.

Zbog ovoga se ide na robiju, a ne na stub srama.

 

EDIT: Preteče me Doktor, al' poenta je ista.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo vi kupujte po kp razne gluposti.. pored toliko domace pameti i postenih diyera, kupujte od kp "majstora" razne budalastine..

Posten Quad moze da se sklopi za 200e (plus ruka) - sve novo, radni vek 20+ godina...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 11/04/2017 at 7:16 AM, Alex said:

Samo vi kupujte po kp razne gluposti.. pored toliko domace pameti i postenih diyera, kupujte od kp "majstora" razne budalastine..

Posten Quad moze da se sklopi za 200e (plus ruka) - sve novo, radni vek 20+ godina...

Ja sam od skora u hi fi, zadnjih 3/4 godine, na zalost ucim na losim primerima koji mi se obiju o glavu. Covek je delovao vrlo ljubazno, cak dapace, a na kraju ispalo ovo.

slicno sam prosao pre 2 god kupujuci audiolab , i to od priznatog i postenog trgovca, otvorio sam bio i temu na hi files forumu, ja ispado crna ovca, itd.....trazim majstore kao lupom po srbiji da mi poprave nesto od uredjaja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, parabolis said:

Verovatno se pitate kao ima 0 negativnih ocena na sajtu, vrlo jednostavno, odmah te blokira kao korisnika, i nemas prilike da mu das negativnu...

A ti se stidis ili imas tremu da napises poruku direktno moderaciji i admistratoru na KP ?

Doakao sam ja jednom takvom. Zile iz Loznice.

Evo, vidis, da nije bilo tesko da to ovde javno i napisem. Jasno i glasno. 

Posle mi kao nesto pretio u pokusaju, ali ga je brzo minula zelja kada je dobio promptno adekvatan odgovor.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 11/04/2017 at 7:21 AM, Doktor said:

A ti se stidis ili imas tremu da napises poruku direktno moderaciji i admistratoru na KP ?

Doakao sam ja jednom takvom. Zile iz Loznice.

Evo, vidis, da nije bilo tesko da to ovde javno i napisem. Jasno i glasno. 

Posle mi kao nesto pretio u pokusaju, ali ga je brzo minula zelja kada je dobio promptno adekvatan odgovor.

Nisam ni razmislao u tom pravcu.

Da sam tada to znao, uradio bi to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, parabolis said:

Ja sam od skora u hi fi, zadnjih 3/4 godine, na zalost ucim na losim primerima koji mi se obiju o glavu. Covek je delovao vrlo ljubazno, cak dapace, a na kraju ispalo ovo.

slicno sam prosao pre 2 god kupujuci audiolab , i to od priznatog i postenog trgovca, otvorio sam bio i temu na hi files forumu, ja ispado crna ovca, itd.....trazim majstore kao lupom po srbiji da mi poprave nesto od uredjaja.

Ovo sa Audiolab-om - istina je negde u sredini.

Pratio sam vasu prepisku. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

NIje u sredini, prodat mi je neispravan uredjaj sa nadom da to necu skontati, objasnio sam vec da nisam imao vremena da ga testiram zbog nekih precis stvari, i to nije problem.

Tema je pokrenuta za neke nove clanove tog foruma, da znaju i da ne naprave moju gresku.

Covek mi ga je vratio-audiolaba--, kao popravio ga je. Naravno da nije / posten / nije/ / / / uspesan na k p / jeste, barem po ocenama.....smesan je i on i ovaj zajecarac....a ja najvise....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, parabolis said:

Nisam ni razmislao u tom pravcu.

Da sam tada to znao, uradio bi to.

To mozes da uradis i sada.

Prosledi im ove slike. Nista te ne kosta.

Ja sam im prijavio i mr. zile je popio negativnu ocenu, a moj negativni komentar i dalje krasi njegov nick.

Ima tu i drugih akcija od strane ovakvih prevaranata. Ugase nalog, otvore novi. :)

Igranka bez prestanka. 

Naravoucenije : nikakva trampa "na daljinu". Moras imati dobrog elektronicara, majstora, pa sa njim iskljucivo.

Ako ne, bolje su ti bile te sprave od ovih sto si trampio.

Recimo, ovaj Quad 405-2 je za direkt u smece. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

K P sajt je sa cast izuzecima leglo najgore prljavstine i smeca koje dolazi iz Evrope u nasu zemlju.

Isti slucaj i sa auto inustrijom, samo sto je tu veca kinta u pitanju.

A nama kao konzumentima glava u torbi, samo sto to niko ne razume.

Posten i vredan majstor, prava enigma na ovim prostorima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam pronasao dva majstora(za audio) na KP. Oba su bila ok i pedantna. Barem u mom slucaju (da ne gresim dusu). Plus, uzeo sam predpojacalo i pojacalo reklamirano tamo. Obe stvari su bile kao opisane.

Cisto da kazem da moze i ok da se prodje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...