Jump to content

Koji digitalni amp


sir Oliver

Preporučeni Komentari

18 hours ago, sir Oliver said:

Izgleda da Kinez mnogo smanjio price tag pa im sumnjivo.

Ali su zato uživali kad mi Audience došo sa poštenom fakturom. Nakarikali i FedEx na to pa na sve karina i porez.:Dizzy:

Pripremas teren za prodaju. :icon_mrgreen:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bice na kraju, tresla se gora, rodio se mis.

Carina se mora plaćati i to je uvijek tako bilo, kad prodje bez nje onda je to bonus, inace racunas uvijek sa njom.

Meni roba iz Kine preko ebaya zna da putuje i po 40 dana i da stoji na carini podugo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ne begam ja od carine (sa C) i znam da mora da se plati. Ali brate pre je išlo brodom i putovalo 3-5 nedelja. Sad ide avionom , stigne za 3 dana a naši karinici ga zadržavaju preko 10 dana. Prošli put mi naplatili carinu i na 2$ vredan delić za mobilni telefon(poklopčić otvora za karticu)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa nije to ni kod mene neuobičajeno, posebno ako izaberes free shipping za jefine stvari,  onda moze da potraje.

A carina i nije toliki problem koliko posta, odmah uzimaju 16€ za otvaranje, bez obzira na vrijednost robe, + porez na sve. Nekad prodje, nekad ne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bem li ga, meni je dosad sve u vidu kartičica - ampovi ,dac...- stizalo bez ikakvih dažbina. Sve dažbine sam platio za BetsyK foolrangere, pa me je došlo kao da sam kupio u USA i platio punu cenu - jerbo sam ih dobio na promociji upola cene...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, Zflazar said:

jbt dok stigne sa carine zastariće, moraćeš naručiti nov model :)

Dok mu stigne sa carine trebaće mu tim arheologa za iskopavanje i neki stručnjak za drevne tehnologije da prepozna šta je to :oldtimer:. Neka bar će njegovi čukun unuci uzivati, ako ništa drugo :grino:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zajebanciji nikad kraja. Po trackingu je u pošti 18105(moja pošta, 200 metara daleko). Odem jutros da pitam, kažu poštar odneo na kućnu adresu. Super.

Odem kući, dočeka me ceduljka da odem i sam podiignem . Dolazio poštar da kaše da mu paket prevelik( 15cm x 10cm x 8cm    :o), ne staje u torbu i pretežak da ga seca , da ga nije ni poneo nego da sam idem da podignem.

Lepo vreme i ja se prošetam do pošte.

Ne davaju ga.:blink: Kod poštara je blokče koje moram da potpišem i mora da se on vrati, da ostavi blokče, da se upiše u spisak za lično preuzimanje i da ja sutra dođem da preuzmem i potpišem.Bem te logiko. Pa što ga upisivao u blokče kad ga nije ni poneo? Svašta sam hteo da im kažem ali se uplaših da mi paket "slučajno" ne ispadne sa regala jedno 32 puta do sutra pa sam prećutao.

Dobra vest da je karina mala. Nisu me mnogo karinili. Kinez fakeovao price tag.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ti je za utehu, mojoj curi su od 2/2 puta hteli da vrate paket u Kinu jer nije dosla da podigne paket na vreme. A kurir nijednom nije ostavio ceduljicu (navodno neki nov pa ne zna, 2 puta). Sva sreca pa su zvali iz poste da dodje po paket, kao oni su mnogo fini.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Beli_Ninja said:

Ako ti je za utehu, mojoj curi su od 2/2 puta hteli da vrate paket u Kinu jer nije dosla da podigne paket na vreme. A kurir nijednom nije ostavio ceduljicu (navodno neki nov pa ne zna, 2 puta). Sva sreca pa su zvali iz poste da dodje po paket, kao oni su mnogo fini.

To mi se desilo prošli put. Nema ceduljke al ja na internet proverim, piše pokušana isporuka . Nije ni bio do mene garant. Cedulju bacio a paket nije ni poneo. Sreća pa ovaj tracking ažuran

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, sir Oliver said:

To mi se desilo prošli put. Nema ceduljke al ja na internet proverim, piše pokušana isporuka . Nije ni bio do mene garant. Cedulju bacio a paket nije ni poneo. Sreća pa ovaj tracking ažuran

Nadam se da ce biti srecan kraj za razliku od ovog tuznog ( mada kako ide prica unazad par dana  . . . ? )  . . . 

www.youtube.com/watch?v=c7_CG_VrzOE

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znači bez zajebancije ne može.

Odem da ga podignem i pružim ceduljku na kojoj piše "Troškovi 1020 dinara" (Ja mislio carina toliko).

Kaže ona meni ladno

- 1270 dinara!

Zašto tolko?

-875 carina, 100 dunara otvaranje ,45 donošenje i 250 dinara ležarina!:Dizzy:

JA: KOJE BRE DONOŠENJE KAD SAM SAM DOŠAO PO NJEGA? I KOJA LEŽARINA KAD GA JUČE NISTE DALI A SAD SAM DOŠO DA UZMEM!

Napravi se frka, svi gledaju u mene, na sreću moj poznanik koji radi u pošti , priđe sa drugog šaltera i preuzme predmet. Stornira uplate, oproste mi ležarinu al naplate mi "moje" donošenje.

Eve ga moj HAIKU sistem. Mnogo je manji nego što sam zamišljao. Ako , volim što je minijaturan.

DSC_0527.thumb.jpg.982d1e46e324b0dfab3167ea24ec3210.jpg

Kinez mi poslao Američki kabl, srećom nađo po fiokama neki za naš priključak.

Radi. Tj pali se, sad će ga oprobam.

DSC_0528.thumb.jpg.8fd42cb58fdeb8c528c1bc33d3f39b0e.jpg

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

alien.mp4

Bogami, nisam  verovao da to  ovako  radi. Čoveku dođe da se  zapita čemu one mrge od pojačala služe kad ovaj pikavac ovako svira.

Ima brzinu,prirodnost,  snagu , attack,gde sam sumnjao da će  da fula, ne da  se izvukao  nego  je briljirao

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...