Jump to content

P: rasprodajem sistem SNIŽENE CENE!


stein

Preporučeni Komentari

1 hour ago, crni said:

ma i ja volim steina, samo da razmisli o realnosti

O kojoj ti realnosti lupaš? To što ti nemaš para a poželeo si se ovih zvučnika ne znači da treba da kenjaš nekome po oglasu i obaraš cenu - to se radi na pp kao što neko reče, pa te čovek lepo odjebe kad tako nešto lupaš.

I ja nemam para za neki Sonus Faber ili JBL pa ne idem ljudima po oglasima da lupetam o cenama. Pre svega to je potpuno nepristojno, ako uopšte znaš šta to znači?

 

d302e62f72b14e9e9d6bb89fec30c308.png

 

http://brooklynaudioinc.com/index.php?route=product/category&path=2_309

Ako se nisi poželeo zvučnika nego čisto nemaš šta da radiš pa si došao da lupetaš čoveku na oglasu, onda još gore, ja bih te banovao trenutno, ali trenutno.

 

Stein briši ovo sve, i izvini molim te...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vix,

ne bih se složio, trgovina podrazumeva da za XX robu dobiješ YY novce.

Mislim da je čak i neukusno viriti u tuđe dvorište i novčanik.

Svako nakon obavljene trgovine ima pravo da radi sa novopridošlom robom odnosno parama šta mu god volja, bez da mora o tom bilo kome da se pravda ili piše elaboratdoktorat...

gospodo, mislim da je ovo Steinov izlog sa robom hajte molimvas da se mi kibiceri malo pomerimo u stranu da pravi kupci vide šta ima i pošto, može? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@crni nije mi sad baš jasno ili najjasnije... da li smatraš da tražim previše ili nedovoljno? Elem, cenu od 950€ za par sam stavio za elektrostatike, i samo elektrostatike.

 

Subwoofere možda i ne prodam. A možda prodam. A možda i ne... 4 Alfe i malo mediapana i nije neka para a možda uz to može da se doda neki širokopojasni pa može da ispadne svašta nešto... U suštini, ne mora keš za zvučnike, treba mi nekoliko tona bukovog peleta, četrdesetak kvadrata laminata, par tabli Lexana, krečenje kuće iznutra i tako, koještarije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pitao sam da li esl-150 prodaješ sa vuferima ili bez jer si jednom rekao da te vuferi nisu izašli puno para pa mi se učinilo da ta cena od 950e SA vuferima može biti sasvim primamljiva. pošto je umesto tvog ovde stiglo nekoliko ironičnih odgovora, a bogami i pretećih, brže bolje sam shvatio da mnogi ovde misle da je cena ustupak i poklon pa sam u skladu sa tim prestao sa pitanjima.

srećna prodaja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Okibokis said:

Oni koji to kupuju ce biti aktivni u novembru,sada su na moru.

 

Men' u novembru sve treba da je na svom mestu. Al' dobro. Što kažu, za sve ostalo, tu je masterkard...

6 hours ago, crni said:

pitao sam da li esl-150 prodaješ sa vuferima ili bez jer si jednom rekao da te vuferi nisu izašli puno para pa mi se učinilo da ta cena od 950e SA vuferima može biti sasvim primamljiva. pošto je umesto tvog ovde stiglo nekoliko ironičnih odgovora, a bogami i pretećih, brže bolje sam shvatio da mnogi ovde misle da je cena ustupak i poklon pa sam u skladu sa tim prestao sa pitanjima.

srećna prodaja

Ako bi se ko drznuo, u šta sumnjam, da kupi oba para, subwoofere bih dao u ceni. Ili na primer da kupi jedan par i jedno pojačalo, mogli bi se dogovoriti i za subwoofere po veoma povoljnim uslovima. Postoji mnogo kombinacija koje su u igri.

-----

Plan je da mi ostane jedan gramofon, preamp, Bastard i CD. Sve ostalo je podložno pregovaranju.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam veci protivnik bacanja para na kojesta, ali ova cena je sasvim korektna, i vise nego korektna.

Po svim osnovama i trgovine i prijateljstva, vise je prijateljska.

 

Na razne stvari se bacaju pare, za te pare se moze kupiti krs od auta, ja za takav jedan dadoh(bacih) juce 250 evra za registraciju, za bolji zivot botova,

 

Nije ovde rec o ezoterijama ilii napumpanim cenama robe, da se dize teska diskusija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svejedno je je li korektna ili nije korektna, covjek je stavio svoju cijenu + napisao moze i trampa. Ko je zainteresovan kontaktira a ostali sute i gledaju sa tribina i neka ne "pomazu" vise.

Sto se mnogi moraju svugdje mjesati? 

Imaju neka pravila ali prvenstveno red i kultura.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa nije svejedno.

Ovde je bilo koji oglas medju sapatnicima i u interesnoj gupi. Nekorektnost zasluzuje komentar, korektnost podrsku, ovoje forum gde svi zabadamo nos u "problematiku".

Ko hoce "sir za pare", varanje na meri, a da se "niko ne mesa" sem"ozbiljnih" kupaca(tako nesto ne postoji) eno pijace i buvljaci, tu su i silne stranice mu(n)da i limunda, kupiti prodati..

Diy zajednica(okupljacnica) je nesto drugo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 1 month later...

U ponudu upada jedno od dva pojačala (jedno mi je višak)

Onkyo M5060 ( http://www.hifiengine.com/manual_library/onkyo/m-5060.shtml )

Babelfish J (ugrađen u kućište u kojem je bio cirklotron sa OPA1632) - mod by Zen Mod. Ne znam šta je sve urađeno, ali znam da je sve rastavljeno pa ispočetka. Osim što sam dao svoje pojačalo da se raskupusa, ne mogu da preuzmem bilo kakve zasluge...

....

Onkyo M5060 mi je trenutačno u sistemu kao amp za reon do 120Hz, savršeno ispravan, nema problema, kutija tj kućište očuvano (nije lupano, grebano, žuljano, deformisano), svira odlično, greje se k'o da je amp u A klasi (ali nije) i ne znam šta bih mogao pametno da dodam osim da na netu ima dosta informacija o pojačalu generalno. Prednjica ispred VU metara je od stakla i nije izgrebana ili šta slično...

Prodao bih ga za 250€ ako koga zanima i cena.

Babelfish J nemam šta da opisujem, ako do sada nije dovoljno pisano o njemu, onda ja to ne bih nikako mogao da nadomestim.

Za Babelfisha, na žalost ne mogu da garantujem da može da se odnese za iste pare, ali za recimo 700€ već može da se trguje.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Davno nisam podsećao, pa reko' da podsetim...

Odlučio sam da malo spustim cene jer stvarno nema smisla da ovo kod mene skuplja prašinu. Ako je ko zainteresovan, neka me kontaktira. Elektrostatici mogu da idu za 900€ par, Babelfish J 600, Onkyo 220 i tako, ima toga još, Technics SL1210 osvežen i utegnut sa izmeštenom napajačkom sekcijom, gramofonske ploče (cela kolekcija) itd

0600 432 379

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 8/18/2016 at 1:31 PM, stein said:

Babelfish J (ugrađen u kućište u kojem je bio cirklotron sa OPA1632) - mod by Zen Mod. Ne znam šta je sve urađeno, ali znam da je sve rastavljeno pa ispočetka. Osim što sam dao svoje pojačalo da se raskupusa, ne mogu da preuzmem bilo kakve zasluge...

...sad video ovo

Stavi nekih slika dodatnih.

Šteta što nije proradilo u originalu, no svakako mislim da je sa finansijke strane dobar potez.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Zflazar said:

Robi, da li može spisak i cenovnik ploča?

jel mogu i obaška ili samo đuture?

Ja sam mislio onako, tuto-kompleto, (cena) po dogovoru, ostavio bih sebi neke naslove, onako, fore radi uz SL-1500 (koji očigledno nikada neće biti prodat) Sve ostalo može po nekoj korektnoj/realnoj ceni, recimo, pola je klasika, drugo pola uglavnom ne sadržava kafansku i trash-blood-curse-kill hevi metal muziku... Rekao bih da je 90% naslova u 9.5-10/10 a ostatak 8.5-9/10 stanju (mislim na očuvanost, odsustvo ogrebotina, pohabanost omotača, i sl. - nekih dvesta komada je završilo kao frizbi jer nisam hteo da uništavam igle i prljam mat na gramofonu)

 

3 hours ago, chakija said:

...sad video ovo

Stavi nekih slika dodatnih.

Šteta što nije proradilo u originalu, no svakako mislim da je sa finansijke strane dobar potez

Šta želiš da vidiš na slikama? Mislim, Babelfish J je u istom kućištu u kojem je bio zlosrećni čipovani cirklotron tako da se spoljašnjost nije menjala. Ali ako kažeš da želiš da vidiš slike nečega konkretnog, nema problema, bar fotoaparata ima kojekude po kući :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...