Jump to content

IT razno.

Mikorist

Preporučeni Komentari

Pogledajte optužbe uzbunjivačice - i zaključke senata.

1. Fejsbuk ne može da nastavi da radi sam bez pomoći spolja - a da ne ugrozi bezbednost nacionalnu.

2. Sva istraživanja koja su radili interno moraju javno da budu objavljena u skladu sa tačkom 1 - i njih moraju da prate naučni timovi van Fejsbuka - regulatorno telo.

3. Zakerberg ne ume  sam da vodi kompaniju bez pomoći spolja :loleverybody:

Podeli na ovim sajtovima

pre 17 časa, mrcelavi reče

U pravu si ako misliš da kongers ima dobre namere i štiti interese građana. Bojim se da je po sredi, da su konačno shvatili moć oružja koje najveće soc.mreže imaju i zapravo stavljaju šapu na njih kako bi prigrabili totalnu kontrolu alatima koje ove mreže poseduju. J..be se njima za privatnost i sigurnost građana. Mislim takođe da je prelomni momenat kada su sve mreže banovale Trampa. Svako normalan je tada shvatio da je vrag odneo šalu ( čak i Angela Merkel je reagovala), banovati još uvek najmoćnijeg čoveka na svetu je bio čist pokazatelj ko je gospodar sveta. Živi bili pa videli da će na kraju Zaki da se povuče u penziju a duboka država preuzima I Facebook i sve ostalo.

Pa ne može niko da stavi profit ispred nacionalne bezbednosti USA. Već jednom je imao sipitivanje na tu temu i kleo se pred senatom da će sve da bude u redu. Onda kad je bio slučaj sa Cambridge Analytica - tad je imao prvu ličnu........Posle toga su olavbavili algoritam (i uzeli gomilu love od Trampa) i kad je puklo sa onim događajem sa Trampom - to mu je druga lična (bez obzira što su banovali Trampa ). Nakon toga poslali su insajdera u sam Fejsbuk - ovu uzbunjivačicu da ispita da li su normalni. Sad je dobio crveni karton...Plus sav prljav veš je isplivao napolje....Ako neko misli da ona ne radi za NSA grdno se vara...Šta će duboka država da radi naknadno to ostaje da se vidi.

Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Mikorist said:

Pa ne može niko da stavi profit ispred nacionalne bezbednosti USA. Već jednom je imao sipitivanje na tu temu i kleo se pred senatom da će sve da bude u redu. Onda kad je bio slučaj sa Cambridge Analytica - tad je imao prvu ličnu........Posle toga su olavbavili algoritam (i uzeli gomilu love od Trampa) i kad je puklo sa onim događajem sa Trampom - to mu je druga lična (bez obzira što su banovali Trampa ). Nakon toga poslali su insajdera u sam Fejsbuk - ovu uzbunjivačicu da ispita da li su normalni. Sad je dobio crveni karton...Plus sav prljav veš je isplivao napolje....Ako neko misli da ona ne radi za NSA grdno se vara...Šta će duboka država da radi naknadno to ostaje da se vidi.

Uz ogradu da je Nacionalna bezbednost u funkciji profita, odnosno isključivo je tu da bi omogućila privatnim kontraktorima nesmetani rad. Teško je shvatiti državu u kojoj je čak i nacionalni trezor privatna firma. Jedno je sigurno, šta god saopšte, istina je na suprotnoj strani. Ispada da je onaj tip iz šaljivog klipa na YT apsolutno u pravu, čovek filozof. "Sve što na ovem svetu kažu, nije istina" :thumbup:

Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Mikorist said:

3. Zakerberg ne ume  sam da vodi kompaniju bez pomoći spolja :loleverybody:

Uveli su ga u Daning Krugerov sindrom, a to je kod anglosaksonaca katastrofalna mana u menadzmentu.

Podeli na ovim sajtovima

Ako nekom treba da iščupa vokal iz muzike:rofl:

https://github.com/deezer/spleeter

pip install spleeter

ovako odvaja

~/.local/bin/spleeter separate -p spleeter:2stems -o output 0000.flac 

Bokte mazo kako ovo radi...:prankster2:

primer

p.s.

Tražim ovo godinama - i ovo je naj što postoji do sad. :Viannen_loungelizard:

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...