Jump to content

AK4490EQ


silentbob

Preporučeni Komentari

Lampucera, u pravu si naravno, samo meni je ostalo u sećanu da je neka prva Lampucera bila baš sa tda1541 i lampama u izlazu, pa sam mislio da je to bila tvoja...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na osnovu tog linka sam shvatio Fikusovo sarlatansko pisanje. Navesti da je svejedno da li je kond 47uF ili 470uF nije uopste tacno jer drasticno menja zvuk. Inace imam tu plocicu iskasapljenu i sa osconima ali nisam dobio neki obecavajuci zvuk. Kad je pronadjem uslikacu i postaviti

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigao dac ak4495. Vecu kolicinu skart delova na jednoj plocici jos nisam video. Izbacio sam prvo sto sam nasao neispravno (13 elemenata) i stavio ga u funkciju da svira pa koju nedelju nastavak, dok pokaze sve mane.

Molba da posle to detaljno sa slikama predstaviš.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigao dac ak4495. Vecu kolicinu skart delova na jednoj plocici jos nisam video. Izbacio sam prvo sto sam nasao neispravno (13 elemenata) i stavio ga u funkciju da svira pa koju nedelju nastavak, dok pokaze sve mane.

 

Molba da posle to detaljno sa slikama predstaviš.

 

Takodje! Hvala unapred!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slike sa pohrani.com mi se ne učitavaju :( To samo kod mene ili? (registrovan i propisno ulogovan na diyaudio.com, ne prikazuju mi se ni druge slike osim jedne u dnu, post #39)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...