Jump to content

FAK 3 (švajserbal 2015) ....18-19.07.2015.


stein

Preporučeni Komentari

Ja sam već rezervisao 20 (pilećih) bataka bez kostiju, sutra se baca u marinadu da budu sočni i mekani i da se brzo mogu izroštiljati u subotu. To čisto za one koji iz bilo kog razloga ne žele, ne smeju ili ne mogu da u ishrani barataju svinjetinom/junetinom/zečetinom/ribom (whatever) - može za ručak a ako ima tamo i frižider, može i za večeru. Kako društvo odluči.

 

edit: ja krećem od kuće oko 7 ujutru pa kad stignem - ne žureći, računam do/oko 10 sati da stignem...

Jesi siguran da posedujes :-D sve AUDIO kvalitete da budes medju svim onim gromadama i velicinama na na FAK - u

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vix i Kan putuju s mene u pravcu FAK-a.

 

Elem, valja ponet neke rane i pića, vodite računa o tome. ZM donosi gradile s opremom, doteraćemo mi još malo mesanceta za iste i nešto za oprati grlo.

 

Hranu bi bilo bezveze da vukarim preko grane, ponijet ću malo vatrene vode i apetit. Od sprava ću ponijeti jedan stik ako bude kakve muzike da se ogrebem ;)

 

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neka ko ponese lak zicu, magnet i kakav papir... za korpu moze i resetka od rostilja...

Ne vidim da je neko naznacio da nosi neke zvuje :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta će ti zvuje? Biće A klase i lampi za grejanje ako zahladni, klope i pića i šta će ti više.

 

Nosamo 2A3 ,EL34.ecc 88 ,mini ALEPH.,philips dac,jedne velke kutije iz Velike Kikinde i jedne manje iz Mokrina jedan dvd ako sve stane u auto.  :wink2: inace kamion nemamo.

Možda i bude neke muzike.

Ja ako imam sreće da dođem po nosu ću da ih tražim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ću uz malo cevno pojačalce (moj prvi cevni uradak koji je proradio bez da išta eksplodira ili dimi u procesu  :character13:  ) poneti i male fostexe sklepane po fabričkim nacrtima. Nije nikakva referenca za bilo šta, ali za uloženo (cca 150€) je teško sagraditi/dobiti nešto mnogo bolje. podsetnik: http://www.diyaudio.rs/topic/2385-fostex-fe126e-slikovito/?hl=fostex

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma novinari, naprave od komarca magarca...ja prvo pomislio da je ko zna sta bilo, odmah sam zamislio neki brodolom ko na mediteranu, kad ono...

 

...klasično čukanje na parkingu.

 

Danas sam bio kod hećima.

Novi krug terapije, još stroža dijeta, još gastroskopije.

Teško je odlaziti na druženja gde se troši sve ono što volim a ne smem.

...ili da se prijavim kao onaj nervozni u ćošku što ne jede, ne pije i ne spava. Ne ide.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Teško je odlaziti na druženja gde se troši sve ono što volim a ne smem.

 

Ova moja piletina će da bude ko duša mekana :) I ne preterano začinjena, tako da bi trebalo da takvima kao ti (i ja) bude više nego potaman za mezenje ;)

Ja ću da ti se pridružim u ćošku ako treba :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...