Jump to content

FAK 3 (švajserbal 2015) ....18-19.07.2015.


stein

Preporučeni Komentari

Ja sam danaske polako krenuo da obilazim mesta po okolini Subotice da vidim kako se kreću cene i opcije za eventualnu alternativnu lokaciju za sledeći FAK. Precrtao sam Jelen Salaš sa spiska. Smeštaj odličan, cene smeštaja korektne (u slučaju organizovanog okupljanja cene sa sajta se koriguju po dogovoru), sala prevelika ako nas se ne skupi bar pedesetak... Al' eto, da vidite malo... (ako ko zaluta na tu stranu nekim drugim poslom ili prilikom) http://jelensalas.com/
 


 
edit: moja procena je da sveukupni troškovi za većinu članova kada se sve svede ispod crte prelaze granicu onoga što mi možemo da dobijemo u Boljevcima. Jeste "luksuznije" ali i malkice "papreno" po glavi učesnika kada se sve sračuna...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

papa d.j. , stein , ZM se dogovorili da rese uplatu u Surcin*

 

soldovali solde za sada :

 

ManicP

neskor (ima Tesla mob , odgovara pre nego mu stigne PP)

Davor

 

ostali lenjivci ;

 

*danas popodne ostatak uplate

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da je Sibotica, za ljude koji su južno, daleko. I BG je daleko ali ima prevoz.

 

Slažem se. Neko je spomenuo Su kao opciju pa reko' da polako proveravam...

Inače, kod mene kući može da prespava četiri odrasle osobe... (bez nadoknade, jašta)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cvetni Salaš, u sklopu poznatijeg mesta zvanog "Majkin Salaš" nudi "seminarisanje"  (po osobi) za 1000 dinara (u tom slučaju smeštaj uključen u cenu), ponuda važi za minimum 20 osoba - za hranu doplate: Doručak 400 din, ručak 700 din, večera: 650 din, pride treća odrasla osoba na ekstra ležaju u 1/2 sobi 30% popusta na cenu noćenja.

U cenu nije uključeno (obavezno plaćanje uz rezervaciju):
Boravišnа taksа i osiguranje
*Odrasli- plaćaju boravišnu taksu 109.00 po osobi po noći i osiguranje 25.00 po osobi po noći;

 

Besplatno : korišćenje sale za sastanke, kancelarije, interneta, obilazak salaša

 

Virtuelna šetnja:

 

http://www.majkinsalas.rs/virtualna_tura/index.html

 

Naslovna strana:

 

http://www.majkinsalas.rs/sr/index.html

 

Ostaje da nazovem i/ili odem da vidim salu jer na sajtu ili nešto ne radi kako treba ili moj komp nešto neće da prikaže... Zanimljivo i to da na engleskoj verziji sajta doručak košta 200 dinara pa možda da se pravim englez kad se budem raspitivao? :rofl:

 

edit: kako se meni čini, tu nema nekog klasičnog zatvorenog prostora gde se može slagati mjuz oprema, no je radije "sala pod nebom" odnosno (druga) "sala pod trščanim krovom" a to kanda za FAK (i slične manifestacije) baš i ne pije vodu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jebo te , nismo jos ni ovaj organizovali i odradili .......

 

Pa kakva ispade jagma, dobro što se bar Papa DJ primio da uradi nešto pošto ostali slabo mašu perajama otkako je najavljen Bg na vodi... Ja kad se latim organizacije onda... ...se latim...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

edit: kako se meni čini, tu nema nekog klasičnog zatvorenog prostora gde se može slagati mjuz oprema, no je radije "sala pod nebom" odnosno (druga) "sala pod trščanim krovom" a to kanda za FAK (i slične manifestacije) baš i ne pije vodu...

 

...zato i pitam dal imaju, ostali sadržaji (hrana, piće, vilozofija, pecanje) po mom sećanju su na nivou, jedino nekako nisam pokazivao interes za salu kad sam bio u tem Szabadki...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

papa d.j. , stein , ZM se dogovorili da rese uplatu u Surcin*

 

soldovali solde za sada :

 

ManicP

neskor (ima Tesla mob , odgovara pre nego mu stigne PP)

Davor

 

ostali lenjivci ;

 

*danas popodne ostatak uplate

 

 

soldovali solde ZZZ , 2A3

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozdrav svima, 

Nisam se stavio na spisak jer sam bio odsutan sa foruma a i nisam znao da li cu zbog obaveza i ljetovanja doci na FAK, medjutim izgleda da sam u subotu slobodan pa vam se pridruzujem, placam sta treba, ne spavam. 

Vidimo se :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sta kuj donosi , sto od sprava sto od provijanta ?

 

SuperFi rece da ce doneti WOT preamp , Hafler , Dynaudio malce i neki izvor

ja cu doneti Grauov K&K Preamp ( nesto se radilo) a mozda spakujem i manji tucani rostilj sa nesto leba mesa i paradajzle

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...