Jump to content

FAK 3 (švajserbal 2015) ....18-19.07.2015.


stein

Preporučeni Komentari

 

Nisi joj valjda to tako objasnio!?  :unbelieveble:  :acute: 

:hihihihi::cheers:

 

Znam na čega ciljaš, i naravno, ne, nije takav dogovor... Mada, ako dobijem konja za zeta, nije moj izbor, ali sam pomiren i sa tim da svakako neće biti moj izbor, kao uostalom i većina drugih stvari u životu koje bih voleo da jesu, ali nisu moj izbor... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Beogradjani , ima li pomaka po pitanju dogovora sa Boljevcima ?

 

 

 

Ima, jutros sam se cuo sa Sanjom iz turisticke organizacije Surcina, u toku dana joj saljem email sa nasim potrebancijama, kad dobijem feedback javljam koliko para treba da sakupimo etc, etc....

Kako godj, u narednih par dana ce biti svi detalji, za sada nema nikakvih problema.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobio sam predracun za priredbu, kao i prosle godinje placamo samo spavanje, to nas ukupno izadje 16500 rsd iliti nesto malo vise od 1kdin po glavi stanovnika, posto nas ima 16 prijavljenih.

Kome treba, mogu da saljem predracun na mail, ne moze se kaciti excel  fajl odje.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posto sam prosle i pretprosle godine bio na moru u vreme Fak-a, ovog puta nameravam doci, ali ce mi zatrebati usluga forumasa. Konkretno, ja stizem u Bgd najverovatnije u subotu 18-tog rano ujutro (oko 6), ali posle nemam prevoz, pa bih dosao sa nekim kolegom iz Bgd. Isto tako, vratio bih se u Bgd u nedelju vece, najkasnije do 21:00...Ako je neko voljan (ima mesta u kolima) neka pise PP pa se dogovaramo....

Hvala

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobio sam predracun za priredbu, kao i prosle godinje placamo samo spavanje, to nas ukupno izadje 16500 rsd iliti nesto malo vise od 1kdin po glavi stanovnika, posto nas ima 16 prijavljenih.

Kome treba, mogu da saljem predracun na mail, ne moze se kaciti excel  fajl odje.

 

Мени не треба предрачун, само PayPal адреса где могу да платим.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tog momenta kada se bude znalo kome i koliko i gde, javite pa da makar ja rešim svoj deo :)

 

Mora da se uplati avans odmah, kompletna suma do pocetka manifestacije, imam sve podatke, javicu ti se vecaras kad dodjem sa posla.

Sve je isto kao i prosle godine, cak se ni cene nisu menjale.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tog momenta kada se bude znalo kome i koliko i gde, javite pa da makar ja rešim svoj deo :)

 

 

Mora da se uplati avans odmah, kompletna suma do pocetka manifestacije, imam sve podatke, javicu ti se vecaras kad dodjem sa posla.

Sve je isto kao i prosle godine, cak se ni cene nisu menjale.

 

Баш тако, морам да платим да имам обавезу да се појавим. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Баш тако, морам да платим да имам обавезу да се појавим. :)

 

Samim tim sto si se prijavio imas obavezu da se pojavis!! :-)

Sa druge strane, van pameti je da iz Makedonije saljes novac, daces kad dodjes.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

papa d.j. mi prosledi ovo

 

svodi se na to da se predracun oidnosi na 10 zakupljenih spavanja (5 bungalova/splavova.kako li ih vode u kojima je po dva kreveta)

 

na nas otprilike 16 to dodje oko 1K dinara

 

papa , sam dobro skontao to - bungalov je 3300 ?

post-2-0-05983100-1436462648_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dakle , zamoljavaju se participanti sa spiska , tuzemstvo, da kontaktiraju mladog mene (putem privatne poruke) i da dobiju uputstvo kako da uplate novce jer navedenu profakturu treba uplatiti sto pre.

 

Ideja je da uplatite na moj ziro racun i tu ti ja odjednom odoh na letovanje ........ :hihihihi:

 

No , losa je ideja s obzirom na velicinu sume , tako da cu ipak za par dana izvrsiti uplatu na njihov racun.

 

Hvala unapred

 

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da podsetim , spisak izgleda ovako:

 

01. ZM , spava na vodi , placa sto treba
02. ninja, spava na krevetu koji je na splavu na vodi i placam sta treba
03. neskor, ne spava, placa sta treba
04. papa d.j. spava na vodi i placa sta treba
05. Vix, spava na vodi i placa sta treba
06. Pchelac, ne spava, on ...čeka . A inače, plaća i što treba i što ne treba! I možda se i predomisli za spavanje...
07. davor, ne spava, placa sta treba
08. manicp, plaća i spava (ukoliko kolegionima koji izdalje putuju usfali mesto za spavku ustupam svoje)
09. 2a3 ne spava placa sta treba/mozda bude jos jedan onda i pijem/
10. Shuca ne spava i placa sta treba
11. Stein dolazi, ne zna se još za spavanje ali plaća, ne troši alkohol.
12. Cika-Brka ne spava, za alkohol nisam siguran
13. Ubledeli bez spavanja
14. InSides - spava, plaća sve što treba, (valjda) ne pije alkohol
15. Superfi dolazi nocenje se podrazumeva.
16. kan042 - ako dođe jede, pije spava, plaća kako god

 

 

 

ko nije na spisku , a pojavi se , dobro dosao ..........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad je prvi doručak (u subotu), da krenem na vreme, kad već plaćamo... :buehehe:

 

(elem, ko me zna, zna da nisam doručkovao poslednjih trideset i kusur godina...)

 

korekcija/potvrda: sticajem povoljnih okolnosti, i dostupnosti kreveta, spavanje u Boljevcima uključujem u plan aktivnosti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...