Jump to content

FAK 3 (švajserbal 2015) ....18-19.07.2015.


stein

Preporučeni Komentari

Kad je prvi doručak (u subotu), da krenem na vreme, kad već plaćamo... :buehehe:

 

(elem, ko me zna, zna da nisam doručkovao poslednjih trideset i kusur godina...)

 

korekcija/potvrda: sticajem povoljnih okolnosti, i dostupnosti kreveta, spavanje u Boljevcima uključujem u plan aktivnosti.

Sa obzirom na tvoju kilazu ko da nisi jeo 30 godina a ne samo dorucak :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

 

ko nije na spisku , a pojavi se , dobro dosao ..........

 

Veoma moguce da dovucem jos jednog, da ne putujem sam. Ako dolazi, placam i za njega. E sad, imam i opciju za prespavanje u BGu (ako iskombinujem sa poslovnim putom), tako da ako ima manjak mesta, mogu da otstupim svoje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Veoma moguce da dovucem jos jednog, da ne putujem sam. Ako dolazi, placam i za njega. E sad, imam i opciju za prespavanje u BGu (ako iskombinujem sa poslovnim putom), tako da ako ima manjak mesta, mogu da otstupim svoje.

 

Da budem jasniji, u svakom slucaju, placam punu cenu kao da spavamo. Stigli bi u subotu, nadam se, do podneva.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad malo ozbiljno, ništa još nije sigurno ali sve ću učiniti da ne propustim ovaj FAK. Obaveze ću ispuniti u svakom slučaju.

U Beograd dolazim autobusom. Koliko se sjećam stiže između 7 i 8 sati. Postoji li šansa da me neko preveze dalje?

 

PS koliko je (otprilike) ukupan iznos po osobi u Eur?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Platicu u ponedeljak i dovlacim jos dvoje i platice na licinom mestu :whistle2:

 

Kakav je to fazon... "dovlačim"...

Sledeći put nađi dvoje koji će doći svojevoljno :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako ne ide , sedi u bus ranim jutrom i zakukaj da se nadjes sa nekim na BG buskoj

 

isto vazi i za kan042 ( ako se pojavi) ........ ja polupah loncice u prethodnom postu i pomenuh NS ......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad malo ozbiljno, ništa još nije sigurno ali sve ću učiniti da ne propustim ovaj FAK. Obaveze ću ispuniti u svakom slučaju.

U Beograd dolazim autobusom. Koliko se sjećam stiže između 7 i 8 sati. Postoji li šansa da me neko preveze dalje?

 

PS koliko je (otprilike) ukupan iznos po osobi u Eur?

 

16500 dinara je oko 137€ pa će trošak po glavi da zavisi od broja glavova..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...