Jump to content

potraga za moćnim zvukom


TITO

Preporučeni Komentari

Šta tu nije istina, mislim imam "malo" iskustva a i čuo sam (valjda još dobro čujem?!) puno toga što neki neće za ceo život pa me interesuje.

Možda i grešim ko ga zna, ajde ti preporuči čoveku šta da kupi pa da i mi saznamo šta valja, unapred hvala!

:guitarplayer:

 

 

dobar zvucnik je dobar zvucnik , pa ma na kakvom pricipu je napravljen

 

druga stvar sto je daleko najveci broj sto mediokritetno sto preterano kompromisno napravljenih zvucnjaka ........ ali to samo znaci da ne treba pausalizovati o principima konstrukcija , nego se treba drzati konkretnih primera

 

isti andrak kao kad bih ja rekao da sve horne vriste ....... samo zato sto nisam cuo dobru ( u konkretnom slucaju - jesam ) te ne znam da konstruisem dobru ( u konkretnom slucaju i ne znam )

 

 

a o "malo" iskustva ne bih ...... na osnovu predmetnih izjava narocito

 

 

edit: da je covek pitao sta da pravi , pa da preporucujem, ........

 

ovako - neka ode kod dokazanih na nasim prostorima i neka kupuje ; ako je nasao forum , nasao je i Napijala i Acu i Tatica 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tema je klasik podjeb

 

 Slazem se sa observacijom ,

 

 Samo mi je zao sto je taj lik sa tim odvratnim avatarom  te komunjare oterao starog clana Ing.Dobrivoja sa ovog sajta .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja se izlomih objašnjavajući čoveku šta i kako da pazari a on je tu samo da bi zezao admine i zavadio/oterao ljude s foruma...

 

@Mikorist

daj zabeleži ip adrese sumljivih a ako koriste neki vpn onda zabeleži ipv6 njega većina ne ume da menja na kompovima a ni vpn ga ne maskira

pa ćeš odmah znati jel tu nešto smrdi il ne :stink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

daj zabeleži ip adrese sumljivih a ako koriste neki vpn onda zabeleži ipv6 njega većina ne ume da menja na kompovima a ni vpn ga ne maskira pa ćeš odmah znati jel tu nešto smrdi il ne

 

nevolim svadju i jako mi je bilo neprijatno sto sam bio u prilici da to citam par puta ali ovo sto predlazes je kaznjivo...i dokazivo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

TITO

Učlanjen: 19 Jan 2015
Odsutan Poslednje aktivnosti: Danas, 15:15

 

 

 

Kad se čovek vrati i vidi šta je pisano po njegovom odlasku, a ustvari je samo želeo savete :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo sad sam ušao u temu da vidim šta ima novo,a pametno,a ono ja samo vidim neke napade na mene?! Jel može samo neko da mi objasni čime sam ja to zaslužio? Koga sam ja to ovde uvredio? Evo sad opet gledam moje postove i ja ne vidim razlog ovakvog napada,ako neko vidi bolje nek mi bar nagovesti,koji je pravi razlog?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...