Jump to content

potraga za moćnim zvukom


TITO

Preporučeni Komentari

samo se opusti

 

svaki forum ima neku predistoriju , tako da je pomalo osebujna tematika koju si zapoceo podsetila na onomad opetovane provokacije jednog od dezurnih povratnika

 

ako nisi on , bice da nisi on

 

ako jesi , vec ce se pokazati

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

druže tile, nije da nisi kulturan ali brate, gukni nešto

za nekoga ko bi odvojio 10 soma evra na diy skalameriju prilično si tih.

ne kažem ja ništa, mislim tvojih je 10 soma, ali ako si već postavio pitanje red je da se malo više uključiš u komunikaciju.

ili ćemo stvarno svi pomisliti da nas malo prckaš, a?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 Slazem se sa observacijom ,

 

 Samo mi je zao sto je taj lik sa tim odvratnim avatarom  te komunjare oterao starog clana Ing.Dobrivoja sa ovog sajta .

 

Dobrivoje je gospodin čovek, neće da ga pustimo tako lako :hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vule ili ne, cim neko sa ovih prostora kaze da bi kupio zvucnike za 5-10 k. Evra kid mene pali crvenu sijalicu...Ima sve simptome pola vijagre, tj. Podjebavanja. Al eto da ne budemo nekulturni, pa zato neka nam drug Tito da neoborive dokaze da je ozbiljan: aj malo koja slika, pa onda neka nesto i kupi/napravi. A mozda je liku umrla prababa te mu ostavila nasledstvo od 10 k pa bi brze-bolje da kupi zvucnike dok mu nisu uzeli deo...

Zato, druze Tito, da prostis: "Extraordinary claims require extraordinary evidence!"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vule ili ne, cim neko sa ovih prostora kaze da bi kupio zvucnike za 5-10 k. Evra kid mene pali crvenu sijalicu...Ima sve simptome pola vijagre, tj. Podjebavanja. Al eto da ne budemo nekulturni, pa zato neka nam drug Tito da neoborive dokaze da je ozbiljan: aj malo koja slika, pa onda neka nesto i kupi/napravi. A mozda je liku umrla prababa te mu ostavila nasledstvo od 10 k pa bi brze-bolje da kupi zvucnike dok mu nisu uzeli deo...

Zato, druze Tito, da prostis: "Extraordinary claims require extraordinary evidence!"

A šta treba po tebi,da ti dam uvid na bankovni račun?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...