Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

38 minutes ago, shonne said:

Ocekujem da naredne 2 epizode, kao prve 2 budu postavljanje pozicija i onda sukob. Da li vredi veceras da se ceka rarbg, je pitanje emoji3.png

Mala ispravka.

Ova sledeca, 4 ep. ce biti kao prve 2. Pripreme pred glavni fajt sa Sersei. Reziser 3. ep je upravo i ep., br. 5. To dosta govori.

Malo je upitno samo sta ce se desavati u 90 minuta u ovoj 3. ep, sto je sa nestrpljenjem cekam(o).

Ja navio alarm na 02:50.:jump:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, shonne said:

Cekaj film...
Svidja li ti se?

a biće i film :) svidelo mi se prva i duga sezona više od treće

13 minutes ago, Srecko said:

Naravno da je u seriji sve predimenzionisano

nije baš sve: detalji koji povremeno isplivavaju u vezi poslovanja na berzi i sl. nisu predimenzionirani, dramatizovani da, ali scenaristi su očigledno imali kvalitetne savetnike sa Wall Streeta.. ukoliko je na istovetan način prikazano stanje u pravosuđu (to ne umem da procenim), tada su Ameri u većem problemu nego što sam mislio - zdušno duvaju balon koji neće večno potrajati

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Srecko said:

Ponekad pomislim da su me pokojni roditelji nepovratno hendikepirali vaspitanjem.
Razlog zašto sam ovo napisao je serija Bilions.
. . .

Jedna od Showtime TV serija. Samim tim i zasluzuje da se gleda, ako se svidi/"zalepi", onda se prati. :)

Ova 4. sezona, na zalost, ima jedan lagani pad, msm, smorili su sa Azijom Dilon (Tejlor Mejsn)  i sa njenim tatom u seriji.

No, kako bilo da bilo, Bilioneri su i dalje u samom vrhu TV serija koje su i dalje u opticaju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Doktor said:

Ova sledeca, 4 ep. ce biti kao prve 2. Pripreme pred glavni fajt sa Sersei. Reziser 3. ep je upravo i ep., br. 5. To dosta govori.

Moraju prvo da rasciste situaciju kako ce Sever da se odnosi prema Deneris a nesto mislim da fight sa Sersei nece biti resen samo u jednoj, 5.toj epizodi... :D

Nocas u 3h, imam smoki i kiflice sa dzemom :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, Doktor said:

^

Mmmmm . . . . da. Kuca karata. E i tu je ono bas-bas "pokidala". :wub:

Mislim da sam vec postovao u temi o filmovima, ali ko voli Parkerku pogledati pod obavezno i film Trigger

 

Trigger2010Poster.jpg

Hvala za preporuku Dok.

I u Dexteru je dobra kao Lisa Marshall.Tu sam je prvi put primetio i zao mi je sto nije dobila ozbiljniju ulogu npr Dexterove starije sestre Debre.

ZtkU4K6.jpg

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vaistinu Drakaris ! :D

Yebomepa sinopsis koji je procureo krajem prosle nedelje tako da sam 90% desavanja u 4. ep. unapred znao.

Ne bih jos uvek sa spojlerima. Imaju pravo da svi ostali da gledaju EU premijeru u 20 h veceraske, pa cemo posle toga lagano debatovati po potrebi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Doktor said:

Sto je mnogo, mnogo je. :icon_e_sad:

Dobra "disekcija" ove prethodne (4. ep.) od juce koja je izasla za Forbes :

 

nikome verovati.......

everybody-lies.jpeg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, Zen Mod said:

nikome verovati.......

. . . 

Ovo kao floskula - pa naravno. :)

Medjutim, kao hc fan GOT-a, malo mi ova poslednja epizoda ipak previse ( u negativnom smislu, naravno ).

Kako bilo da bilo, ocekuje nas odlicna zabava 13.05. u ranim jutarnjim satima ( 5. ep. ).

Konacni obracun za gvozdeni tron. 

Btw, Hju Lori mi je postao malo smarac ( narocito od TV serije Nocni menadzer:heat: ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako je krenulo , odlucio sam da se opustim , iskljucim kriticki addon , i da uzivam

a jednog dana , ako matori pozivi , da procitam ostatak knjiga ....... tamo ce valjda sve biti na nivou

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dodavao u prethodnom postu ono za Hju Lorija pa ne odgovorih promptno. :)

Iskljucio sam i ja isti taj addon, ali, br'te . . . 

Spoiler

samotrel na brodu u pokretu koji spici 3 od 3 shuta zmaja u naletu . . .  ipak je previse. A i ovaj Juron je vezbao tu novu spravu 24/7 pre ovoga . . . pa ovi brodovi od kartona sto ih sqrca Juronova flota  . . . o Brijan d Tart i Dzejmi Lanisteru ne bih . . .  pa ni o Bron-u koji lagano useta u sobu gde se braca zarakijavaju  . . .  itd, itd. ..

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Zen Mod said:

sve se slazem ...

Zato cu danas da odbindzujem poslednju sezonu Better Call Saul. :)

Ostade mi to nekako na jednom od USB-a, pocinjao tu 1. ep., pa prekidao, pa od pocetka . . . 

A da, izbindzovao sam drugu sezonu Ozark-a koja je takodje "cucala" na jednom od fleseva ( gledao par epizoda na Netflix-u, ali ovako sa domacim titlom, u hres je islo kao podmazano ). 

Da se iskoristi god. odmor na ovako pasje vreme napolju. :Viannen_loungelizard:

Atm preslusavam Malerovu 9. simfoniju pod dir. palicom Leonard Bernstajna i njujorske filharmonije.

Da budem posten, cuo sam i bolja izvodjenja, ali ovo svoju svrhu ima, jerbo ide preko CD ( zagrevanje cevi u sistemu :) ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...