Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

10 minutes ago, shonne said:

. . . 

Pseto je rezervisano za brata...

. . . 

Ko se rezrvisao da skenja Sersei ? Ima vise kandidata. :roll1:

Imace ono  sto si pisao vezano za glumu u trecoj ep.

Upravo je Pseto imao masterclass iz klasicnog napada panike iz koga ga je upravo pokojni Berik izbavio dozivajuci ga i podsecati ga da je Klegan iz Bratstva bez zastave. Vrhunski.

Nesto manje efektan, ali takodje odlican napad panike je imao i Sem. 

Da se podsetimo Bratstva bez zastave.  . . . 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

56 minutes ago, Doktor said:

IMO kao kandidat za egzekuciju Seresei ( mada je upravo ona skenjala NK-a ) : Ajra.

Nesto su joj pale kvote posle ove poslednje epizode, jer da ubode dabl kills bilo bi ono bas bas. :D

 

vidis... ne bih se ja ni sa tim igrao. Brown eyes, Blue eyes, Green eyes...

sa druge strane velika ljubav ce da bude, kopile je naslednik...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bronn je dobio zadatak da ukoka Dzejmija i Tiriona... da vas podsetim... elem tipujem da ce da gadja Dzejmija a ubije Tiriona poradi cega ce Jamie da zadavi Sersei... :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jaime must die...jeste pokajnik ali ima previše grehova

klasični holivud bi ovo lako rešio sa deneris olujorođenom i džonom snežnim na gvozdenom prestolu, ali ovo je zajebati hbo...ovde imamo i kovača koji je princ i koji svašta može da uradi, a imamo i debelog štrebera koji isto tako svašta može pronaći u svojim spisima :)

ps

nedostaje mi maloprstić :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 hours ago, krca44 said:

Bronn je dobio zadatak da ukoka Dzejmija i Tiriona... da vas podsetim... elem tipujem da ce da gadja Dzejmija a ubije Tiriona poradi cega ce Jamie da zadavi Sersei... :hihihihi:

Da ja podsetim da su Bronn i Jamie toliko toga prosli, da nema zive sile da Bronn uopste pripremi crossbow za paljbu, a kamoli da odapne strelu na Jamie-a. 

Pre ce biti da on to moze upotrebiti upravo na Sersei. :girl_devil:

Ono sto mozda ovde neki ne znaju, Bronn i Sersei su u RL imali burnu vezu koja se zavrsila tako da su se ljudi u GOT hvatali za glavu na snimanjima zato sto oni nikako nisu zeleli da budu u blizini.

E, to bi onda bila prava stvar, znaci da Bronn doaka Seresei. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Doktor said:

Da ja podsetim da su Bronn i Jamie toliko toga prosli, da nema zive sile da Bronn uopste pripremi crossbow za paljbu, a kamoli da odapne strelu na Jamie-a. 

Jes vala al' pazi Bronn je placenik a Jamie jos nije nista platio ( sto je obecao,  za razliku od Tiriona )... mala shansa da pusti strelu ali HBO... a i vestica je prorekla Sersei jos kojesta, zasad se to ostvarilo samo ne znam koliko je pomenuto u seriji :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ponekad pomislim da su me pokojni roditelji nepovratno hendikepirali vaspitanjem.
Razlog zašto sam ovo napisao je serija Bilions.
Na racionalnom nivou veoma je lako prihvatiti ogromnu važnost novca i politike u svim sverama života, no to (bar u meni) izaziva unutrašnji sukob i odbijanje (etika, moral, obrazovanje....).
Naravno da je u seriji sve predimenzionisano no (i pored toga) scenarista je odradio sjajno posao da se čovek oseti bolesno gledajući sve to; a istovremeno je i “prikovan” za TV jer je stvarno impresivno prezentovana inteligencija, lucidnost, sposobnost za preživljavanje, posebnost .... zaposlenih u finansijama (brokeri, quantovi....).
Sposobnost racionalnog razmišljanja, obrazovanje, inteligencija, predikcija ........... istih ostavlja neverovatan utisak i tera čoveka (bar mislim iz mojih generacija) da se zapita šta bi bilo da je taj potencijal usmeren na nauku? Da li bi ljudska vrsta već imala koloniju na Mesecu ili Marsu npr.
Eto zato sam izgubljen slucaj ili sam još pod utiskom godišnjice Josipa Broza[emoji3]!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...