Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

možebiti da Amira i nije nešto, ali ovo što nudite kao alternativu nije joj se ni primaklo - previše elektronike, glasovi kvalitetni ali nedostaje osećaj.. bilo bi ih interesantno čuti uz jedan (ili ni jedan kao u Sinagogi) instrument:

 

dajte barem dostojno (iako nedovoljno adekvatno) poređenje:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma samo kazem ima jos riba u moru.Ne osporavam kvalitete,ali mi malo u poslednje vreme deluje presladjeno i odbija me i na jednom i na drugom forumu.Taman posla da objasnjavam svima kako je moj ukus najbolji :)

Odslusao sam sve jos dok ljudi nisu ni culi njene pesme.Idemo dalje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 11/8/2016 at 9:28 AM, crni said:

Резултат слика за art of noise

imam  ploču.. xe xe

Yella utanga zaba zolo? Zai assina Zai akhia Jubalani, jubalani? Zai akhia, utanga zaba zolo? zai pepezela Zai akhia, utanga zaba zolo Zai akhia, zai akhia Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Pepezela, pepezela, yebo, yebo, yebo Zai akhia, utanga zaba zolo? zai pepezela Zai akhia, utanga zaba zolo Zai akhia, zai akhia Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Pepezela, pepezela, yebo, yebo, yebo Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina Utanga zaba zolo Zai akhia Zai assina

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...