Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Ma pusti, ne staj na muku... Istina je da od oko hiljadu ploča koliko sam imao, ni 10% nije bilo u dobrom stanju (to je bilo ono doba kada su se ploče pozajmljivale, slušale na raznoraznim Toskama, Iskrama, RIZ-ovima, puštale po žurkama na krševima) - i da ih sada imam verovatno bi ih nanovo nabavljao, ali ipak bih voleo da nisam bio budala :) Teši me jedino što sam ih poklonio :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

 Reizdanje. With The shum :) 

 

 

koje pusiket drustvo,hebate :shinymj5:  ..kako stojite sa sumovima kod cevne amplifikacije/efikasnije kutije?,,koncertna amplifikacija? :guitarplayer: ..imam osecaj i da ste obilato navinuti bili na stiskanje dugmadi sa natpisom Dolby u slucaju kazetasa,a kojim slucajem i kod trakasa...neke Miles-ove snimke preskocite u startu sa kraja '60,pocetka '70..tu samo sto se ne cuje i skljocanje makaza kako su "sklapali" trake razlicitih nivoa glasnoce  :msn-rofl: ...(In a silent way,Big Fun)..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koje pusiket drustvo,hebate :shinymj5:  ..kako stojite sa sumovima kod cevne amplifikacije/efikasnije kutije?,,koncertna amplifikacija? :guitarplayer: ..imam osecaj i da ste obilato navinuti bili na stiskanje dugmadi sa natpisom Dolby u slucaju kazetasa,a kojim slucajem i kod trakasa...neke Miles-ove snimke preskocite u startu sa kraja '60,pocetka '70..tu samo sto se ne cuje i skljocanje makaza kako su "sklapali" trake razlicitih nivoa glasnoce  :msn-rofl: ...(In a silent way,Big Fun)..

 

The shum was irony  :nananana:

 

Ja danas nisam ni uključivao muzikalije - biće da sam prehladio leđa, ubija me sve duže od deset minuta dalje od horizontale u krevetu... :Dizzy:

 

cccc... Steine Jeremijo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mala šala iz vremena kad sam bio ono što moj nick kaže. (sedamdesete)

 

U to vreme se "u kući" slušao Adriano Celentano i slično...

 

 

 

 

i naravno poneki "stranci"...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...