Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

U nedelju plint oli ti baza ide na furniranje ili farbanje. Do tada cu odluciti. Vise nisam siguran, neki zlotvori mi maznuse farbu. Al ajde da ne oftopicarim ovde, U redu je gospodo, samo molicu lepo jedan po jedan. ( da me ne boli) :msn-rofl::oke:

 

Znaci kad dodjem gotovo i spremno za slusanje? Moram onda jednog Pedera da ti donesem  :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaci kad dodjem gotovo i spremno za slusanje? Moram onda jednog Pedera da ti donesem  :guitarplayer:

Ninjane, ako me jos bude prolongirao, palim motornu testeru i idem na kaficu kod njega. Ozbiljno, mislim da ce biti gotov za desetak dana. Peder super. Tu mi najlepse Harvest song i Stokholm ( iz Svecku). Opak album :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li ste postavili ovo pitanje ozbiljno ili kao salu ?

Shodno tome dobicete i odgovor.

U svakoj zbilji ima i šale i obrnuto. Moja zbilja, koja preovlađuje u pitanju, i to značajno, proističe iz Vašeg pisanja:

Na zalost, da. :-(

"U'vatila" i  njih moda tada. Kao i mnogi LP iz ECM New Series ( pr. Meredith Monk - Book of Days. Isto DR ).

Ovaj LP snimljen septembra 1984god. (tonski studio Bauer, Ludwigsburg).

Ja sam ozbiljno shvatio Vaše pisanje pa 'tedoh da vidim čuje li se.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ninjane, ako me jos bude prolongirao, palim motornu testeru i idem na kaficu kod njega. Ozbiljno, mislim da ce biti gotov za desetak dana. Peder super. Tu mi najlepse Harvest song i Stokholm ( iz Svecku). Opak album :oke:

 

Ma ne moras zuriti, ja sam tu negdje u junu sljedece g.  :pioneer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tako sam i mislio.

Provocirate.

Samo napred.

Ionako cete posle sve ovo prebaciti u "skladiste".

Uostalom kao i sto ste uradili pre 1 h u Sir-ovoj temi gde ste aktivno takodje ucestvovali.

 

 

možda Žika nije obratio pažnju, ne vjerujem da provocira

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tako sam i mislio.Provocirate.Samo napred.Ionako cete posle sve ovo prebaciti u "skladiste".Uostalom kao i sto ste uradili pre 1 h u Sir-ovoj temi gde ste aktivno takodje ucestvovali.
Ne „provociram“ kako me bezrazložno optužujete već ozbiljno pitam. Ko mi je kriv kada ozbiljno i čitam.Prebacio sam na zahtev. Lakše konju bez samara, ne bih prebacivao da nije bilo zahteva.
možda Žika nije obratio pažnju, ne vjerujem da provocira
Baš zato što sam obratio pažnju i pitam. Izgleda da ne treba ozbiljno da shvatam pa će biti ugodnije.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Baš zato što sam obratio pažnju i pitam. Izgleda da ne treba ozbiljno da shvatam pa će biti ugodnije.

 

 

Ma nisam mislio na čitanje postova, nego na to niste obratili pažnju kad slušate muziku o podatku na koji je način snimana

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nisam mislio na čitanje postova, nego na to niste obratili pažnju kad slušate muziku o podatku na koji je način snimana

A, to, da. Na to nisam značajnije obraćao pažnju ni 70ih kada sam počinjao sa sakupljanjem. Šta da se radi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A, to, da. Na to nisam značajnije obraćao pažnju ni 70ih kada sam počinjao sa sakupljanjem. Šta da se radi.

 

Ni ja tada vjerujte mi

 

kasnije da i kao što je doktor rekao a ja ga podržah ima razlike

 

dobro kod LP se to vjerovatno manje osjeti jer nosač analogni ali kod cd se osjeti

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zasto od smeha ?

Tipujes i ti (kao i ja) da nece biti baza jos uvek gotova kad' dodjes ? :buehehe:

 

Pa bolje da se smijem nego da placem... a mozda i hocu od smijeha ...  mozda i ustekam neki Thorens za svaki slucaj.... svakako mi je mjesto za rezervnu gumu prazno   :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...