Jump to content

OKRUGLI STO na cose (DIY parada)


gaggia

Preporučeni Komentari

Kako bre ' jel nosimo?' Nogekako!...Nemo' da bi neko zaboravio da ponese! :wink2:  :guitarplayer:

 

Onda bi oni koji su se prijavili mogli da napišu šta bi poneli da bi Gagi mogao bolje da se izorganizuje za sale i ostalo :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 285
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

smestajni kapaciteti u vrdniku su poveliki, gomila kuca i vikendica tamo ima prenociste u slicnom rangu cene za slucaj da ne uspemo svi da se nabijemo u ovo odmaraliste.

mesto je inace banja i ima dobar bazen u najboljem hotelu u selu a mogu da se dovuku neki lokalni ganferi da nam gude na uvo kad se zapijemo i kad spalimo svajseraj... tako da je zabava zagarantovana

*****************************************

 

 

na molbu drugog clana

edited by ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta bi na kraju ?

 

Donosimo uređaje ili ne ?

 

Ja kutije ne bih nosio ali bi mogao da ponesem Babel J i mernu opremu oa kada budemo slušali zvučnike (ko šta donese) da napravimo paralelu između onoga što se i kako meri i kako ga mi čujemo (prijatno, oštro, mutno).

 

Zvučnike ne bih nosio jer mi se ne tegle dve grdosije od 140 litara bruto teške preko 50-ak kila po komadu. Da ne pominjem grebanje, pu pu ne daj Bože.

 

Da se nose, dašta. Jedino ako smo krenuli na pecanje :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

smestajni kapaciteti u vrdniku su poveliki, gomila kuca i vikendica tamo ima prenociste u slicnom rangu cene za slucaj da ne uspemo svi da se nabijemo u ovo odmaraliste.

mesto je inace banja i ima dobar bazen u najboljem hotelu u selu a mogu da se dovuku neki lokalni ganferi da nam gude na uvo kad se zapijemo i kad spalimo svajseraj... tako da je zabava zagarantovana

*****************************************

 

 

na molbu drugog clana

edited by ZM

 

 

Može li moderacija da izbriše ovaj boldirani **********, totalno nepotreban i neprikladan ovoj temi.

 

 

edited by ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a hoće li stein da ponese esl 150 i da li bi boki bio voljan da ponese svoje black-ove?

 

Hm. Ovaj moj Modus jest veći od Twinga ali zbog petoro vrata prednje suvozačko ne znam hoće li se dati oboriti. Proveriću pa ako može lepo da se polegne, nema problema za ESL-e. Onda mi već nije frka ni za poneti Bastarda i preamp (ipak je ovo DIY gathering a ne sajam "ko je više platio svoju igračku" )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dakle, prve informacije su da nam u potpunosti lezi mesto: pored svega navedeno na site-u ima jedna prostorija (ako sam dobro razumeo) idealna za postavljanje uredjaja i slusanje - mesta dovoljno u njoj za oko 20 tak nas. Cak mi je receno da je u dvoristancetu i mesto za rostiljce.. Detaljnije sledi, a izjasnjavajte se za datum - treba nekako da uskladimo njihovu dostupnost i nase slobodno vreme. Npr - neki vikend za nekih mesec dana? Dovoljno da se svi pripreme, isplaniraju.

 

Drugo: izjasnite se o tome sta bi ste voleli da cujete od uredjaja i zvucnika, kako bi vlasnici bili umoljeni na pristanak :) takodje i da bi na vreme mogao da se organizuje prevoz kao ispomoc onima kojima je tesko ili nemoguce da se sami snadju oko dovlacenja opreme

 

1. Gagi - babuska i mozda jos ponesto :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:respect: Alal vera, Stein! Ajde Zvule, ugledaj se na Bobija i dovlači te tvoje kutije, šta sad ,te 140 l, te 100kg... jesi li bilder ili nisi!?

 

 

Dobre su one tu gde su. Ko hoće, može da ih čuje tu gde su sada :)

 

Da je nešto manje ili neki bookshelf, rado bi ih pod mišku i na okupljanje.

 

Daklem:

 

2. Zvu - Babelfish J + merna oprema :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo naznacite kada bi vam bilo izvodljivo u narednih mesec dana - vikend + opremu koju ste voljni da dovlacite/zelite da cujete

 

mesto Vrdnik, inace i banja, nedaleko od NS

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što se termina tiče, nisam mnogo izbirljiv, poželjno da to bude neki vikend i da nije avgust mesec jer verujte mi da neću dolaziti kući iz Grčke :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:respect: .........šta sad ,te 140 l, te 100kg... jesi li bilder ili nisi!?

 

 

hahahahaha :D Ja tek sad pročitam ovo.

 

Bilder sam onoliko koliko je Gagi debeo, koliko Bata Bane i Peđa imaju kose, koliko je Zen ćosav i koliko Crni voli evropsku uniju :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hahahahaha :D Ja tek sad pročitam ovo.

 

Bilder sam onoliko koliko je Gagi debeo, koliko Bata Bane i Peđa imaju kose, koliko je Zen ćosav i koliko Crni voli evropsku uniju :buehehe:

Šmrc, znači niš od Sonido12 + waveguide... Možda će Chuckija da izvadi stvar?!... Uh.ovo je nezgodno rečeno, (malo se čudim ovom gestu,ja ne vadim nikad na javnom mestu...), ajd, Čakija donesi svoj EconoPi Clone...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šmrc, znači niš od Sonido12 + waveguide... Možda će Chuckija da izvadi stvar?!... Uh.ovo je nezgodno rečeno, (malo se čudim ovom gestu,ja ne vadim nikad na javnom mestu...), ajd, Čakija donesi svoj EconoPi Clone...

:buehehe:Možda i bude Sonido + waveguide ali ne onaj waveguide koji očekuješ :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uzgred, da ponovim, kod mene u Multipli ima mesta još za 2 čoveka, plus gepek za opremu... Pošto ne verujem da nekoga posebno zanima da ja vučem svoj entry-level BetsyK + classD minijaturu (ona i onako može i u džep).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...