Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...
:) Super, ali iz licnog iskustva bih ti preporucio da ne pravis nikakve stranice, vec samo ravnu dasku. Ja sam ih imao pa ih skinuo, prirodnije zvuci. Ovaj lik deli slicno misljenje:http://gainphile.blogspot.com/2009/11/s12-ob-open-baffle-simplicity.html
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:) Super, ali iz licnog iskustva bih ti preporucio da ne pravis nikakve stranice, vec samo ravnu dasku. Ja sam ih imao pa ih skinuo, prirodnije zvuci. Ovaj lik deli slicno misljenje:http://gainphile.blogspot.com/2009/11/s12-ob-open-baffle-simplicity.html

Za početak neću ništa praviti, samo iskoristiti već napravljeno. Pa ćemo slušati muziku...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gle............nekad bilo moje pojacalce.......................... :Laie_68:

Koji magarac ti je budžio one elektrolite i čačkao po štampi...ne daj mu da ti prilazi više uredjajima...uzgred, i tvoj Braun je kod mene..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Ех довуче и Ја нешто без везе али три'ес кила тешко. Још само да похватам како да га пробам, мада верујем да је ово напајање исправно.

Јел неко случајно зна из чега је?

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

S obzirom na izlazne voltaže, možda napajanje za neki stari computerski server...?

И Ја сам помислио на то, американске је производње и осим једног што фали сви осигурачи су оригинални.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ех довуче и Ја нешто без везе али три'ес кила тешко. Још само да похватам како да га пробам, мада верујем да је ово напајање исправно.Јел неко случајно зна из чега је?

Iz predratnog LapaTopa :to_become_senile:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...