Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

42 minutes ago, Woland said:

Tanjiri od akrila, komada 2.. jedan direktno zamenjiv, drugi podebeo (i potežak) izradio SV with little help from his friends..

958f81b6816f700f7fdcfd53d2ce26cf.jpg

17f6d334e92a8fba3799569f333e1245.jpg

d98fe3f21b10496d20a451492f756208.jpg

193135b493db291da769b42c07047d51.jpg

i,pricaj,kako se cini?..za onaj deblji sto je jer moras podizati rucke u cilindru,ili to je jos unutar toga sto se moze podesavati sa VTA podesivacima od rucki?..nikakav podmetac nisi/neces stavljati?..BTW,dobro izgleda..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Isti karakter zvuka i razlika u odnosu na guma-pluta kao kod Ecijevog plexi mata, ali još izraženije.. osnovna karakteristika je precizniji bas.. to imam i na bajaderi bez mata..

Nikakav podmetač ne treba.

Malo sam se zaneo sa debljim, težak je nešto više od 4 kg, pa nisam siguran da treba motor toliko opteretiti..

Nisam pomerao VTA tower, ali mislim da može gore za 15 mm, pošto je na 0 sada

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ko sto rekoh - probas , pa znas da li ti se svidja

glede tezine - motoru nije kriticno , nego se postavlja pitanje lezaja

 znajuci koji je/odakle lezaj , nije ni to kriticno

 

da odes na 10 kg , onda bi se moralo vec razmisljati

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

44 minutes ago, Woland said:

nema ničega čudnog što izlazi iz Stabi 1, valjda se zvučnica usvirala.. poslednji put kad je Grozni bio, probali smo ga sa Cotterom i sa PP1, sa oba je OK, ali sa Cotterom ulazi u drugu dimenziju

Moram da priznam muski,da u zivotu jos neusviranu zvucnicu nisam cuo da svira tako,kao sto je to tada sviralo,obicno bude obrnuto,i bilo mi je neprijatno iznenadjenje :),al ako kazes da je sad vec sve stalo na svoje mesto,onda su to dobre vesti..da me usred noci probudis,i da me neko pita sta bi uzimao da moram od ta 2 garama,glasao bih na sanducara,sa oprugama u svakom slucaju :loleverybody:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moram da priznam muski,da u zivotu jos neusviranu zvucnicu nisam cuo da svira tako,kao sto je to tada sviralo,obicno bude obrnuto,i bilo mi je neprijatno iznenadjenje :),al ako kazes da je sad vec sve stalo na svoje mesto,onda su to dobre vesti..da me usred noci probudis,i da me neko pita sta bi uzimao da moram od ta 2 garama,glasao bih na sanducara,sa oprugama u svakom slucaju [emoji38]everybody:

sad je valjda sve u redu.. možemo mirno da spavamo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...