Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

jel dovoljno reci audionote copper foil, wbt. SuperFi je malo specifican, nadgledao je kompletne radove na ampu i deo delova samostalno nabavio. O ovome prica vec dve godine ali nikako da se finalizuje i tek je skoro odlucio sta da pravi. Drago mi je da je zadovoljan. Necu ga vise morati slusati: nabavio sam ovo za amp, nabavio sam ono... Sad mu jedino fale pravi zvucnici ali koliko sam obavesten i econowave dolazi sa furniranja. mogli bi za jedno 2 godine (posto nikad nije kuci) kad se sve usvira napraviti grupnu posetu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Thx,no od samog pocetka sam isao da to bude amp za Sonide ili neku slicnu bratiju. Probao ih ja i na Beymu ali nije to to...Mozda u neke kasne sate kada je veoma tiho, no tada i moji spavaju pa opet nista od toga :buehehe: Nema tu puno filozofiranja...trudio sam se da delovi budu najkvalitetniji moguci, inace ih ima tako malo da je cifra simbolicna: dodatnih 50 Eura ni vamo ni tamo. Ima malo Black Gate N u super E spoju, Cadocka, Audio Note Tantal 2W, Audio Note cincevi (srebro) i kleme AN Meishu (srebro)ne WBT, Mundorf Silver Gold zica, polipropilen in oil kondovi, ziva za visoki napon (AX50), grejanje 2a3 je DC regulisano (Tent LAbs slicno radi), OPT su dupla C jezgra iz neke americke vojne skalamerije (velicina bi bila super za 300B), Audio Note podnozja za 2a3 (srebro) i NOS srebro za ulaznu pentodicu i AX50. Na ulazu su e280f ili e180f ili d3a ili neka ruska (koja je trenutno i fenomenalna je, pogledacu oznaku). Malim trimerom se regulise ''nesto'' u zavisnosti od upotrebljene lampe. Direktna sprega. Opet, da nemam Sonide od 96db ne bih isao na 3.5W, ovako je SUPER!IPS mi odgajivaci praziluka nemamo puno smisla za elektroniku, verovatno da sam fulao negde u opisu sklopa/delova :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma skalamerija je. ... verovatno vrhunska, ali skalamerija. Inače bi završila u nekoj drugoj temi tipa: "Najbolji delovi na gomili" ili "Kako sam uobličio desetogodišnju ušteđevinu"... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma skalamerija je. ... verovatno vrhunska, ali skalamerija. Inače bi završila u nekoj drugoj temi tipa: "Najbolji delovi na gomili" ili "Kako sam uobličio desetogodišnju ušteđevinu"... :cheers:

He he jesi lud Steine :cheers: Najbolji delovi na gomili :buehehe: Sto se tice love, nema sanse da kazem koliko me je izaslo, zena s vremena na vreme svrati i cita forum. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

He he jesi lud Steine :cheers: Najbolji delovi na gomili :buehehe: Sto se tice love, nema sanse da kazem koliko me je izaslo, zena s vremena na vreme svrati i cita forum. :cheers:

Znajući tebe, garant te nije koštalo ništa... Ti slatkorečivi... jedan... :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Добих ово сокоћало од пријатеља:

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

По мени јадан и бедан ЦД плејер, наравно неисправан јер само заврти диск и након тога на дисплеју испише грешку.

Јел вреди ово чему, с обзиром да има неки механизам ЦДМ2-10 који Ја никад нисам видео уживоту?

дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

И наравно оно најважније набавих:

Карбонске нити у различитим дебљинама

Postavljena slika

И Неодијумски магнети у две димензије:

Пречник 8мм и висина 5мм, а већи 10 х 8

Postavljena slika

Postavljena slika

Полако али сигурно материјал за Шредер ручицу је ту   :blush:.

дискО_сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neko je na oglasu trazio bas taj model da kupi

Ма Ја нисам "Препродавац" :blush: а и неисправан је, и мислим да се и не исплати порављати!А можда је и нешто безвезе, само што баш и нисам вешт у тој техници ( читај Глуп) :(дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mladji brat ovogpost-15-126727560208.jpgCD69

А која је фирма тај дотични ЦД69 као чувена поза   :blush:.Него да напишем у вези Филипса:Ласер уопште не светли, мада заврти диск.Јел има нека замена за тај ласер?Де је сад Сирома кад ми треба?дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslati ga kod majstor Impulsa na  :( .

Осим мајстор Импулса, шта бих Ја могао да урадим на том ЦД-у да би прорадио?!Једанпут или двапут је чак и очитао диск!Први пут је исписао на дисплеју прави број песама а други да на диску има 99 песама  :blush:, а није МП3.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...