Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

ne verujem, kuzma je isuvise dobar gramofon za to koliko kosta. kazi drugaru da ne bude stipsa i neka kupi od kuzme direktno za 1500e kada nam ga vec daje za 55% regularne cene u evropi (blizu 3k).

Nije on stipsa, greska je moja. Mislio sam da ces da ga preprodas ( bar je ti je to bio obicaj do sada). Izvini, moja losa procena. Kupice od jednog mog drugara polovan, mint za 700. (  Mislio sam da ce tvoj biti jeftiniji, jer sad imas dve vrteske). U svakom slucaju, greska moja. Pozdrav :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za te pare, nema veze što ga ima i više nego što treba. Tu nekih 500VA bude iskorišteno a sve preko toga ladi bele bubrege. Osim ako se ne misli slušati kratak spoj na zavojnici Bukovače. Sa 4x21VAC (cca 4x25VDC) i 4SK1058 u izlazu po kanalu će da furla 100W komotno na (veoma) niskim impedansama. Možda vredi dodati još po jedan par u izlaz (možda i ne) pa onda uz adekvatnu rashladnu površinu/fino ugođene ventilatorčiće - cenim, još uvek čekaju u zasedi oni tunelisani hladnjaci, nagurati mirnu struju na 2A (cca 32W u A klasi) i bog da te vidi... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije za Bukovače, tu roštilja jamaha, taj par je dovoljan za pozadinsku buku u ludari,

ebay je bar za bidovane stvari nepredvidljiiv a ovo je natrčalo,

da je fini polaz za preterani cirklotron, jeste ali to je kompletno samo uz adekvatne filtracije ,

pa nek čeka dok izbor istih naleti.

turbo ladnjaci stoje poodavno a SK-ajaca i sam znaš de ima. biće nešto vrlo skoro.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...