Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Znaci tako izgleda ''taj'' sto svira bolje od komercijalnih DAC-ova od 1000€???

To je jedan od brojnih (jer postavljen zadatak nije tezak).Prototipi mogu da izgledaju svakojako i izgled u ovom slucaju nema veze sa tim kako sviraju.Treba da vidis kako su izgledali ozbiljni uredjaji dok industrija nije degradirana upotrebom "urednih" PCB koji su omogucili da uredjaje sklapaju NKV radnici na traci a ne pismeni tehnicari u point-to-point izvedbi.Drz' se ti izgleda i znacki, to prodaje uredjaje - ja nisam trgovac, to nije u mojoj sferi interesovanja...

Jel ono iza DAC-a SE bafer sa BF862 i LP filterom (bilo ih po aktivnom ludilu)?...

Tako je ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je jedan od brojnih (jer postavljen zadatak nije tezak).Prototipi mogu da izgledaju svakojako i izgled u ovom slucaju nema veze sa tim kako sviraju.Treba da vidis kako su izgledali ozbiljni uredjaji dok industrija nije degradirana upotrebom "urednih" PCB koji su omogucili da uredjaje sklapaju NKV radnici na traci a ne pismeni tehnicari u point-to-point izvedbi.

Ma pusti sad druge ozbiljnije izvedbe, zanimao me je bas ovaj, jer se za njega tvrdilo to sto se tvrdilo.Sve je O.K. nema uopste potrebe da se jedis.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nit' se jedim, niti menjam tvrdnju...

Fino,... da bih bolje razumeo necije tvrdnje i kriterijume o zvucnom kvalitetu, najvise mi pomogne ako sam to isto slusao,ali ako nije moguce cuti, ponekad je sasvim dovoljno i videti.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... ako nije moguce cuti, ponekad je sasvim dovoljno i videti.

Niti se sa slike dovoljno vidi (trebalo bi da napravim slike sa uocljivijim detaljima, iz vise uglova, kao i ispod plocice), niti ti znas o elektronici 1% od onoga sto je potrebno da bi doneo iole validan zakljucak.Da nisi potpuno zlonameran i pakostan u komentarima, mogao bi i da cujes...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... lagana montaža 4-tog vafera,...

Evo stigli i meni - al' nije laka montaza 4. vafera... Mora sredisnja osovina da se nastavlja, ili da se pravi nova/duza. Ako ti je to lako, napravi i meni jednu, isti su preklopnici... :lol:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...