Jump to content

Sonido SCW300 + B&C DE250 in econowave baby :)


Zvu

Preporučeni Komentari

e, pa uskoro u okrsaj kod Wolanda ...........

 

( to samo kao povod - cuo sam da uvek ima dobru rakiju ; dje ces obracati paznju na zvucnjake i pojacala , kad imas ljudi da posedis)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 88
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

kuj ce vas vozi kuci onda ?

 

il cete nako basibozuk , kraj kanala , da se treznite

 

mada , kad malko bolje promislim , ne treba vama rakija za biti basibozuk

 

:hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima kod mene jedna garaza... a blizu su skoro svi.. za dedu i woly-ja ima mesta kod men... a ono leto, pa dvoriste bez kera, a sira mlad, mlad... a blizu je i hitna :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma di je problem leti... ...ene mi ćebe u gepek, dodam vreću za spavku i uzajmim šator. Samo da vidimo di teramo i čija rakija će da fasuje :wink2:

ama ti spremi tu mrcinu da ga teramo kod zvooblina :D

Znači, rakiju donosimo :)

mada ima i ovde nekih raketnih preparata.. :Dizzy:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Obećah još neku sličicu pa hajd :)

 

 

Postavljena slika

 

UH UHH prelepo su legli basovi na ovaj box! Baš mi je drago da si zadovoljan kako to sad sviri.... Onog dana kad sam bio po Delte kod tebe prvi put sam video Sonido i dopao mi se, baš onako... tanka fina membrana, vešanje efikasno impregnirano samo s jedne strane, relativno mala špulnica, ne prevelik magnet, centrator kako treba.. stvarno su dobri drajveri, ko god da ih uzme za svoj sistem neće se zeznuti...

Voleo bih da čujem kako to sad zvuči pa kad budem bio po BGu najaviću ti se ako si raspoložen za goste?

 

pozzzz

 

p.s. ja Delte još nisam skutijao, zbog selidbe...ne znam di mi lemilica, a di šrafciger... :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvini Vladac. Imao sam par neprospavanih noći ove nedelje. Nisam imao vremena da merim.

Igrao sam se malo sa PCD-jem i to je sve. Ovog vikenda ću, nadam se naći više vremena.

 

mda... ako neko ima dva kalema od 0,3mH, udomio bi ih uz odgovarajuću naknadu vlasniku istih - naravno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kako mi je promakao ovaj thread? 

Kutije su prelijepe, Zvu! Boja kutija je izvrsna, a kad ti to kaže lik koji stvarno voli "drvene" finishe na kutijama onda valjda ima neku težinu. :)

 

Je li to lakirano?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije lak. Uljana boja za drvo. Oblepio sam polovinu terase najlonom iz farbare i napravio mini komoru, uzeo kompresor od drugara i odlučio da se učim na svojim kutijama :Dizzy:

 

Prvo nisam stavio dovoljno razređivača u boju i bio je prejak pritisak sa kompresora pa mi se sve odbijalo od kutiju i letelo na sve strane. Morao sam da uzmem majicu i vežem preko usta i nosa da ne bih udisao boju. Posle sam stavio malo preko dovoljne količine razređivača, pa mi se pojavilo curkanje sa strane na 2 mesta :wild:

 

Onda sam konsultovao drugara koji se bavi time kako da popravim greške, pa me je on uputio rečima - to je samo boja, nema te greške koja se ne može ispraviti ravnanjem i novim slojem boje - :crying:

 

I tako... Ima jedno 6 slojeva boje na njima :rofl:  i isto toliko na terasi kojoj treba farbanje i čišćenje razređivačem na pojedinim mestima :whistle2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo moram da kažem da se i meni izuzetno sviđa ovaj svetli finiš, iako oduvek preferiram furnir sa puno teksture, a čak mi je u kući ruski pianino moje bolje polovine furniran tamno braon mat dezenom.

 

Basovci me neodoljivo podsećaju na stare JBL ... ako tako i sviraju onda :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prvo nisam stavio dovoljno razređivača u boju....

Posle sam stavio malo preko dovoljne količine razređivača.....

 

.... to je samo boja, nema te greške koja se ne može ispraviti ravnanjem i novim slojem boje - :crying:

 

I tako... Ima jedno 6 slojeva boje na njima :rofl:  i isto toliko na terasi......  :whistle2:

 

 

:buehehe:

Izvini što se smijem! Nego podsjetio si me na onog nulavafa....i taj uprska gdje stigne! :rofl:

 

Izem ti terasu, važno da su kutije super. ;)

 

:thumbup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...