Jump to content

Koji CD plejer?


 krvimozak

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 66
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Podbadaju me da izvrsim savrsen zlocin. Pazi ovaj scenario:Stize mi DAC na kucnu adresu, ja vadim 45 soma da platim, zenu istog momenta strefi srcka... :oke:

Unezverenom njemu ispada kutija. Kurir se (iz daljine) osvrće i odlazi...Čuju se tihi jecaji...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da Vinci nije ni osetio pad sa metar visine.Surova čvrstina kućišta DACa, deljana iz bloka aluminijuma težine (cirka) 50kg, spasila je umetničku dušu i digitalno srce.Napolju je još uvek lagano padao sneg...

Ма кутија је баш мушки одрађена а снег баш и не пада лагано. Одох по крпље па правац продавница. :4869:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da Vinci nije ni osetio pad sa metar visine.Surova čvrstina kućišta DACa, deljana iz bloka aluminijuma težine (cirka) 50kg,....

Nije to Da Vinci. U opisanom kućištu je Qualia Indigo USB-DAC. (mada je suština pogođena). :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovo ne moze da se kupi,kaze da je prodavac 'away'...www.ebay.com/itm/260947872504? ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649da li je ovo isto sa prethodnim?

Pa, nije baš ista. Ne znam koje su tačno razlike. Da li upsampling drugačije urađen, ili digitalni filteri....Mislim da Suca77 ima tu varijantu koju si okačio. Ja nisam slušao ni jedan od tih, ali vredi se malo raspitati, posavetovati sa nekim stručnijim iz digi oblasti, pa juriti jednu od tih varijanti. Posle malo upgrade-a i peglanja onoga što nije doterano do kraja ili nije sasvim kako treba (kod ovih, obično su to digitalni filteri), i to je to.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Unezverenom njemu ispada kutija. Kurir se (iz daljine) osvrće i odlazi...Čuju se tihi jecaji...

A da ti sedneš i napišeš scenario za neki francuski film, porodična drama pod radnim naslovom "Le DAC for perfect murder"? :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa, nije baš ista. Ne znam koje su tačno razlike. Da li upsampling drugačije urađen, ili digitalni filteri....Mislim da Suca77 ima tu varijantu koju si okačio. Ja nisam slušao ni jedan od tih, ali vredi se malo raspitati, posavetovati sa nekim stručnijim iz digi oblasti, pa juriti jednu od tih varijanti. Posle malo upgrade-a i peglanja onoga što nije doterano do kraja ili nije sasvim kako treba (kod ovih, obično su to digitalni filteri), i to je to.

Ili kinezima nestalo vise zalihe pa odradili novu seriju...Ko se razume bio bih zahvalan da pomogne...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gledajući neke nove modele High Class Cd playera ( i net playera)  npr NAIM, Unison, a u svetlu utisaka sa testiranja Apple AirPorta i ROKU Soundbridgea, moj definitivni savet je da se se koristi CD u laputopu i USB konvertor- DAC kombinacija ili neki network player - DAC.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...