Jump to content

Lampucera DAC


grone

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 201
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

podrzavam :oke:staviti trafoe na izlaz ili lampeza te pare ne moze bolje ;)

verovatno ni za mnogo vece. meni je bilo zabavno saranje izmedju M2Tech Young, Lampucere i M-DAC. Nijedna od te dve skuplje sprave nije posramila Lampuceru, mislim da je ovo dovoljan kompliment. Mogu i detaljnije ali dovoljno ima prepucavanja na forumu, bojim se da ne iskoče prodavci iz žbuna.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

verovatno ni za mnogo vece. meni je bilo zabavno saranje izmedju M2Tech Young, Lampucere i M-DAC. Nijedna od te dve skuplje sprave nije posramila Lampuceru, mislim da je ovo dovoljan kompliment. Mogu i detaljnije ali dovoljno ima prepucavanja na forumu, bojim se da ne iskoče prodavci iz žbuna.

Ma napiši slobodno,.... mada znam da si u tom poređenju koristio onaj vrljavi IC od 30€,tako da ova druga dva DAC-a (M2Tech i M-DAC) nisi ni mogao da čuješ kako zaista rade.... :buehehe:

staviti trafoe na izlaz ili lampeza te pare ne moze bolje ;)

...ja ga slušao 6 - 7 dana baš sa lampama na izlazu....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je klavir najbitniji. Ako se to ubode, obično sve ostalo svira po JUS-u.Moraću Lampuceru da stavim na listu uređaja za probu pa da se uverim sam.

Cao Zvu!Mogu ti doneti moju lampuceru da je poslusas ako te zanima?A i mene interesuje kako zvuce tvoje kutije...mislim da je poslusas a inace nije na prodaju...Da se ne shvati pogresno...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Boga mi, svira lampucera (ko li joj dade tako ružno ime. od sada ću o njoj govoriti kao L-DAC u). Svira od 11 sati jutros.Vrlo, vrlo pristojno :) Može li i koliko bolje, videćemo ali za sada vrlo dobro. Nisam nezadovoljan.Dell inspiron 1018/TeralinkX2/L-DAC/Babelfish+TVC - SipijevF5+Sipijev krasnosvirajućipreampnemampojmakoji - Sansui AU-X501(ubedljivo najslabija karika ali hajde da probamo i neke Sankene je li)/Econowave.Plavi USB kabl od Dell-a do Teralinka. Zvuk ni svetao ni taman nego baš taman :rofl:Hvala Davore :BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa nisi valjda mislio da Boki, Shuca, Anubis i ja lazemo? Naravno da svira. :oke:

Jedini validan aršin dobrog zvuka za mene je moj aršin. Verujem samo svojim ušima, a preporuke za slušanje uvek uvažavam :) Inače, Šuca svoj prodaje pa pretpostavljam da nije baš toliko oduševljen. U svakom slučaju, po mom mišljenju, sprava radi skroz Ok. Radiću poređenje sa još nekim AK4396 based spravama u skorijoj budućnosti pa ćemo videti kako se priča dalje razvija.

..od Teralinca do DAC-a verovatno žut..

Crn ko zemlja crna
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...