Jump to content

Lampucera DAC


grone

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 201
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

E onda lampe :)

Za početak moram, uz svesrdnu Zenovu pomoć :rolleyes: , da se izborim sa stavljanjem trafoa. Kutija je zadovoljavajućih gabarita da može da stane u nju sve što je potrebno. Ne zbog trafoa jer su oni mali nego zbog ostalih modova.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Doduše, operacioni neće još dugo stajati u mom DAC-u. Na putu su neki tamo kakani Beyerdynamic trafoi zahvaljujući Zenovoj preporuci :BeerMugCheers: ... i Gujinim biderskim sposobnostima :rofl:

Možel' to malo konkretnije, za one što su bežali sa fizike, a od matematike znaju četiri osnovne operacije (delenje mi ide najbolje kada je sa 2)? Šta mi još osim tih fensi trafoa (i gde ih ima) još treba da od lampucere sklepam zmaja. I kol'ko to košta. I gde to ima. I, verovatno ima nešto čega se nisam setio.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima na e-bay-u Beyerdynamic trafoa. Koštaju oko 40-ak evra par dok dođu do ovde. Stvarno se ne razumem u modifikacije DAC-ova, pa se oslanjam na Zena i njegovo znanje/iskustvo.Otvoriću temu kada budem imao sve što je potrebno da počnem kako bih dokazao koliko u stvari ne znam :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobra stvar kod ovolikog broja Lampucera kod nas je što sada gotovo svi imaju neki reper za zvuk. Kao što je F5 postao reper za zvuk pojačala. Gotovo da nema onog ko nije slušao F5 i može se vršiti poređenje u odnosu na njega kad se sluša neki drugi uređaj.To će za DAC-ove, očigledno, biti Lampucera :) Samo prvo moraju da se slože svi koji su slušali Lapuceru kako zvuči, a onda ćemo lako dalje :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima na e-bay-u Beyerdynamic trafoa. Koštaju oko 40-ak evra par dok dođu do ovde. Stvarno se ne razumem u modifikacije DAC-ova, pa se oslanjam na Zena i njegovo znanje/iskustvo.Otvoriću temu kada budem imao sve što je potrebno da počnem kako bih dokazao koliko u stvari ne znam :)

Mis'im, nemo' da se ljutite, ali pretraga beyerdynamic na ebay izbacuje samo mikrofone i slušalice. Ne razumem se ni ja a ima i kutiju, ali si u prednosti pošto barem nešto znaš, pa bih da izjednačim :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:buehehe:

To ne važi za vas Germane :P

A Zen spava još, i baš ga briga što smo neprosvetljeni :)

Taj je ustao sa prvim petlima, čim je Sava Savanović otišao na spavanje. Nego, malo ga grebe što je aktivan na 100 foruma :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

debeli, paket je krenuo. tek da znaš.

Preciznije molim! :buehehe:

Nemoj da teraš Zvuleta da moj F5 odnese kod tebe... :sarcastic_hand:

E to da vidim , pa da umrem...mislim zvuleta...a graskica znoja na celu....:buehehe:

Jeste, nemoj :vava: ako ti je moj život mio.

Priznajem sve, F5 i tačka.... nemo da mi Zvu manjka :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Priznajem sve, F5 i tačka.... nemo da mi Zvu manjka :drinks:

aaaaaaa, sad mi je jasno. Ti si skontao da sam ja mislio da je F5 neprevaziđena mašina ? Ma jooooook bre. Nego čisto orijentir kada pričaš sa nekim o zvuku nekog drugog pojačala, uvek možeš da kažeš, recimo - taj i taj amp ima taman karakter kao F5 ali više kontrole u basu itd. jer svi znaju kako zvuči F5. Nikako nisam mislio da se sve treba usmeravati u pravcu zvuka F5 koji bi nam svima trebao biti reper :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...