Jump to content

GB izlaznih mosfeta za Novi amp sa 2SK2013/2SJ313


dlalkovic

Preporučeni Komentari

lalkovic - parova 6 ......................uplatio

dobrivoje - 6 ......................uplatio

sipi 12 ......................uplatio

kan042 12 ......................uplatio

leo 12 ......................uplatio

beli ninja 12 ......................uplatio

zeljko 10......................uplatio

gagizvul 16......................uplatio

quattor 6 ......................uplatio

dj.nik 6 ......................uplatio

mentok 6 ......................uplatio

misa 12 ......................uplatio

zendral 10 ......................uplatio

sastank 6 (sutra)

impuls 20

zzz 20

filip+s 10

shonne 6

ukupno 188

2SA1209S/2SC2911S

quattor 12 parova ......................uplatio

misa 12 parova ......................uplatio

Keratherm Red 86/83 isolators

quattor ... 12 kom ..............uplatio

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa pogledaj moj poslednji post.. rekoh da je sa svima osim sa filipom sredjeno.. nema nikakvih problema.. podigao sav novac, danas ce se izvrstiti primopredaja te druge kolicine novca i stvar lagano ulazi u resavanje. Namerio sam da kada bude izvestan dogovor sa trgovcem to i obznanim i tom prilikom sve svedem da ne bude nesporazuma

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo obaveštenje,Danas mi je doneto pismo sa ulaznim tr. 2SJ74BL - 2SK170BL koje smo kolega Shonne i ja pazarili preko eBaya od gospodina Alexandra iz Izraela.Sve je uredno stiglo bez dodatnih troškova ( car - trt - mrt ).Trandže uredno popakovane u parove sa upisanim merenim vrednostima.Sve ukupno trajalo 6dana: prepiska Leo-Shonne, uplata, pla'anje, isporuka.Meni nije frka oko brzine ali ipak da se zna.post-11-0-81093300-1309430221_thumb.jpgShonne Hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozda gresim ali ovo meni ne lici na original. Imam ja neki manju kolicinu koja je provereno original pa cu slikati. Kod mene su oznake laserski ugravirane.Zeljko

Malo obaveštenje,Danas mi je doneto pismo sa ulaznim tr. 2SJ74BL - 2SK170BL koje smo kolega Shonne i ja pazarili preko eBaya od gospodina Alexandra iz Izraela.Sve je uredno stiglo bez dodatnih troškova ( car - trt - mrt ).Trandže uredno popakovane u parove sa upisanim merenim vrednostima.Sve ukupno trajalo 6dana: prepiska Leo-Shonne, uplata, pla'anje, isporuka.Meni nije frka oko brzine ali ipak da se zna.post-11-0-81093300-1309430221_thumb.jpgShonne Hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zeljkor, nije to pouzdana metoda, Toshiba ima raznih proizvodnih serija a i fake-ova ima raznih kvaliteta (najlosiji su oni gde se oznaka skida acetonom). Jedina pouzdana metoda utvrdjivanja je Vgs/Id merenje (prenosna karakteristika/transkonduktansa)...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slazem se , zato i samo kazem da mi se cini. Ja sam moje proveravao na mom Tektronix 576 curve traceru. Na zalost imao sam prilike i da vidim 2SJ74 koji su fake.

Zeljkor, nije to pouzdana metoda, Toshiba ima raznih proizvodnih serija a i fake-ova ima raznih kvaliteta (najlosiji su oni gde se oznaka skida acetonom). Jedina pouzdana metoda utvrdjivanja je Vgs/Id merenje (prenosna karakteristika/transkonduktansa)...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lalkovic - parova 6 ......................uplatio

dobrivoje - 6 ......................uplatio

sipi 12 ......................uplatio

kan042 12 ......................uplatio

leo 12 ......................uplatio

beli ninja 12 ......................uplatio

zeljko 10......................uplatio

gagizvul 16......................uplatio

quattor 6 ......................uplatio

dj.nik 6 ......................uplatio

mentok 6 ......................uplatio

misa 12 ......................uplatio

zendral 12 ......................uplatio

sastank 6 ......................uplatio

impuls ......................uplatio

zzz 20 ......................uplatio

filip+s 10 nije uplatio

shonne 6 ......................uplatio

ukupno 188

2SA1209S/2SC2911S

quattor 12 parova ......................uplatio

misa 12 parova ......................uplatio

Keratherm Red 86/83 isolators

quattor ... 12 kom ..............uplatio

Dakle, novac je predat, sada prelazimo na kontakt sa g zuletom. To znaci da bi u narednih par dana vrlo verovatno isporuka trebala da krene? vrlo moguce.. ici ce najverovatnije na dva ili tri mesta kod clanova koji su mi se ucinili pogodnim za maltretiranje :sarcastic_hand: , ne bismo li na taj nacin predupredili carinjenje.. drste prste i ruzne i nozne :sarcastic_hand:

Potvrde o uplati su kod mene.. ko zeli da ih vidi, neka mi se obrati na PP :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo obaveštenje,Danas mi je doneto pismo sa ulaznim tr. 2SJ74BL - 2SK170BL koje smo kolega Shonne i ja pazarili preko eBaya od gospodina Alexandra iz Izraela.Sve je uredno stiglo bez dodatnih troškova ( car - trt - mrt ).Trandže uredno popakovane u parove sa upisanim merenim vrednostima.Sve ukupno trajalo 6dana: prepiska Leo-Shonne, uplata, pla'anje, isporuka.Meni nije frka oko brzine ali ipak da se zna.post-11-0-81093300-1309430221_thumb.jpgShonne Hvala.

Da li je iko provjeravao? Jesu li fake ili original? :confused1:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jaoo, samo da nam se citav vrati.. krajnje je nepouzdan turista.. zamisli da naprasno donese odluku da zeli da se bavi iskljucivo umetnoscu i usled toga pocne da prezire sve sto ima veze sa elektrotehnikom... :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

jaoo, samo da nam se citav vrati.. krajnje je nepouzdan turista.. zamisli da naprasno donese odluku da zeli da se bavi iskljucivo umetnoscu i usled toga pocne da prezire sve sto ima veze sa elektrotehnikom... :sarcastic_hand:

viđen sipi dole u listi. mada to ništa ne znači
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...