Jump to content

ZAZ u NS


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 81
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ne razumem famu oko ove pesme i ove grupe. Meni se uopste ne svidja. A ni nikom van Srbije.

Hat, 100 žena, 200... ...men lepo, makar me proglasili hipsterom.   :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne razumem famu oko ove pesme i ove grupe. Meni se uopste ne svidja. A ni nikom van Srbije.

+1Neki new-age, global, anti-global, alter-global, tree hugging fake crap, something, something... No, dobro, to je samo moje mišljenje. :aloofandbored12: Ako mi se i sluša nešto lagano a "po Francuzki" tu je uvek Carla Bruni koja je mnogo jača i kao izvođač i kao autor i kao čovek i kao komunista :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne razumem famu oko ove pesme i ove grupe. Meni se uopste ne svidja. A ni nikom van Srbije.

Pa kome su onda prodali milion ploca jos u junu 2010. ? :dubbio:

Mora da su njihove tetke i strine pokupovale sve... :scratch_head:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni se svidža Zaz... zato što su talentovani, mladi i neiskvareni, iskreni u onom što rade, bez potrebe da nešto dokazuju nekome, ne pate od power tripova a ponajviše mi se svidža njihov izraz zato što su sušta suprotnost celoj toj izvikanoj Mtv pop-kulturi. Sirovo i jednostavno, pomalo mazohistički i asketski, zato se valjda i Srbima ponajviše svidja njihova muzika.... :serbvidkakisicl0: naravno to je samo moje mišljenje...Ići ću da ih gledam ako obaveze dozvole :headphone:prevod te njihove najpopularnije stvari "Je veux" koji objašnjava zašto se ljudi pronalaze u tome:http://lyricstranslate.com/en/je-veux-zelim.htmlZelimAko mi date apartman u Ricu,ne zelim gaSanelov nakit,ne zelim gaAko mi date limuzinu,sta da radim sa njom?Ako mi ponudite osoblje,sta da radim sa njima?Vilu u Neusatelu,to nije za meneAko mi ponudite Ajfelovu kulu,sta da radim sa njom?Ja zelim ljubav,radost,dobru voljuVas novac me nece uciniti srecnomZelim da umrem sa rukom na srcuHajde da zajedno otkrijemo moju sloboduZaboravite sve svoje predrasudeDobrodosli u moju stvarnost.Dosta mi je vasih lepih manira,to je suvise za meneJa jedem rukama i takva sam kakva samgovorim glasno i iskrena sam,izvinite meHajde da prestanemo sa licemerjem,meni ga ponestajeDosta mi je besmislicaPogledajte me,cak nisam ni ljuta na vas,ja sam jednostavno takvaJa zelim ljubav,radost,dobru voljuVas novc me nece uciniti srecnomZelim da umrem sa rukom na srcuHajde da zajedno otkrijemo moju sloboduZaboravite sve svoje predrasudeDobrodosli u moju stvarnost

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neka mi se ne zamjeri jako jer kako bi Clint rekao:"ukusi su kao šupci....svatko ima svoj i misli da tuđi smrdi."U duhu pjesme ne mislim da vaš ukus smrdi, ali ću si dozvoliti da pokušam citirati jednog od najvećih mislioca sa prijelaza stoljeća:"MJKUTIBŽJU-KAKJEOVODOBRO!!!!" :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pošto sam udarnu pesmu dosta puta čuo u kolima (ne se petljam sa CD-samo radio) i to u 95% slučajeva "Roadstar" (105.2MHz, www.roadstar.rs) učinilo mi se osvežavajućim i laganim za slušanje. "kupio" sam album, mojoj ženi se dopada, a meni se eto ova jedna pesma uvukla pod kožu, a ostale... pa, tako-tako. Nije loše, ali ne bih album stavio u 100 najboljih ikada... ipak sam ja čupavac... :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni su sjajnisvetlo u ovom današnjem muzičkom mraku (ima još jedan tračak svetlosti u vidu novog albuma taba benoita)u svom bližem i daljem okruženju nisam čuo da se zaz nekome ne sviđa, ovde prvi put čujem takva mišljenja@miša bashvala na prevodu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Muzička industrija prodaje isprane melodije uz romansiranu priču o uličnim sviračima i masa se prima kao saučešće...ako neko u ovome čuje bilo šta originalno to samo govori o njegovom mzičkom /ne/obrazovanju..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Muzička industrija prodaje isprane melodije uz romansiranu priču o uličnim sviračima i masa se prima kao saučešće...ako neko u ovome čuje bilo šta originalno to samo govori o njegovom mzičkom /ne/obrazovanju..

Вала баш, тј. добро речено :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...ako neko u ovome čuje bilo šta originalno to samo govori o njegovom mzičkom /ne/obrazovanju.. ...

A ako neko smatra originalnost neophodnom da bi se uzivalo u muzici, to samo govori o njegovom (ne)razumevanju sta je muzika...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...