Jump to content

ZAZ u NS


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 81
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nema na čemu!Ovo je malo "komercijalnija" stvar pa laške ulazi u uvo. Nije im sve baš ovako "lepo".Moji roditelji su mislili da se drogiram, a sad kao mator mogu da slušam ovo samo kad sam solo ili na slušalicama.Hebiga, moja gospođa je trenirala džudo i ne smem da joj treniram živce. :blackeye::sarcastic_hand:

Hahahaha! Razumijem zašto su to mislili! :drinks: A gospođi se nemoj zamjerati bez obzira na Judo! ;) To ti je izgovor za nabavku još jednih slušalica, pojačala za njih, pretpojačala..... :)

:Viannen_loungelizard:

Ovaj lik je totalno spaljen! Numera mi liči na seks između ABBE na kokainu i Focusa na LSD-u, a sve to poslije previše kave!Ukratko - me like!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

me like ........ jos od 16-te :sarcastic_hand:kao sto rekoh - omiljeta muzika za letnje budjenje ;jos tad sam skontao da je najlaksi nacin da ostanes zdrav - da poludis sto vise .....sve ono sto je usledilo kasnije mii je dokazalo - Magma je izvanredan primer - da su ponajbolji pripadnici svake nacije oni koji nisu xenofobni ........ ( to apropo francuza - francuska je tema u neku ruku - koji su poznati kao poprilicno xenofobni ; )kako bi drugacije nastala cela prica - SF opera koja je prerasla u zivotnu zabavu i nacin zivota ..........i kako onda da ne bude smesna tematika koja se valja zadnjih par dana na forumu ................ :sarcastic_hand:'bes zivot koji nastaje iz dosade i beznadja u glavi - trazi se smisao tamo gde ga ne moze biti :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stvarno ...... kako dodjosmo preko ZAZ do Magme ?:buehehe:

Prеčicom, preko Ramštajna i Atomskog skloništa... :sarcastic_hand:Bem ti, kakva tema... :buehehe:Ajd, odo ja u Đavolju varoš sad, dug je put. :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bem ti, kakva tema... :buehehe:

Odlična tema! Jedna od boljih u zadnje vrijeme! ;)Eto zašto je muzika fenomen u kojeg možeš biti zaljubljen cijeli život! Ima je za svakoga i za svako raspoloženje. I nikada nije "aristokratski" nastrojena - da ti može reći: "Ti me ne možeš slušati jer ne znaš oznake tempa!"Možeš uživati u njoj bez obzira na znanje. Jedini preduvjet je senzibilitet.Razlike u glazbenim ukusima su razlike u senzibilitetu. Ništa više! :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na prošlom Džez festivalu u Beogradu su učestvovali i:http://www.youtube.com/watch?v=TnJdmywPRbQSređene i upicanjene gospođe koje se dobro nisu raspitale o koncertu su bežale iz sale Kolarca posle svake pesme. :sarcastic_hand: Ja sam se ludo proveo, čak se dopalo i mojoj ženi koja inače nije ljubitelj psihodelije i modernog džeza. :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...