Jump to content

ZAZ u NS


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 81
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Атомско склониште : Два брата рођена ....... :good2:

Prvi put vidjeno, u vasem su gradupakleni vozaci celicnih zivaca...Ovo je vrijeme paklenih vozacaDva brata rodjena na zidu smrtida ne vjerujes rodjenim ocimakuda oni jure, da l’ ih slava vuceili mozda novac, titula neka
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gagi, dok sam bio mali, prijateljev otac je nas klince iz šora odvezao na kupanje u Lipik i tamo se u bazenskom krugu nalazilo i to bure.Kupio nam je svima ulaznice i poveo gore. Sječam se da se cijela konstrukcija tako ljuljala da sam se čak bojao da se to sve ne raspadne, a motoristi su (njih dvojica) vozili osmice po zidovima idući skoro do samog ruba - pri vrhu su pružali nogu prema van i, vjeruj mi, da se ljudi nisu izmicali sigurno bi netko dobio high kick čizmom u punom zaletu!To je bio jedini put da sam uživo to vidio i još i danas se sjećam kakva je to atrakcija.Stone, nego što nego legenda! Atomci su jedan od antologijskih bendova bivše Juge! Danas ljudi pamte ili znaju tek za "Žuti kišobran" ili "Treba imat dušu", ali moja je preporuka dobro proučiti opus. Imali su puno pjesama koje su bile socijalno angažirane ili su kritizirale establishment, a to, kao izraz neovisnosti i slobode mišljenja bi trebao biti temelj svakog dobrog rock'n'rolla.Zna li netko kome su to od svjetskih bendova trebali biti predgrupa na turneji, ali su odbili uz objašnjenje da ne žele biti predgrupa nekome tko svira lošije od njih?Što se tiče originalnosti i "francuskih pederaša" - kao što se Zaz nadovezuje na nekakvu struju koja uzima zamah, tako se i Atomsko sklonište nadovezalo na struju koja je u to vrijeme bila u zamahu.Zajedničko je to što i jedni i drugi to rade jake dobro.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što se tiče originalnosti i "francuskih pederaša" - kao što se Zaz nadovezuje na nekakvu struju koja uzima zamah, tako se i Atomsko sklonište nadovezalo na struju koja je u to vrijeme bila u zamahu.Zajedničko je to što i jedni i drugi to rade jake dobro.

Zapravo sam hteo to da kazem (na racun originalnosti), ali sam skrenuo na drugu stranu.. pritom mi ZAZ nije toliko prirastao za srce da bih ulazio u raspravu o tome koliko je dobro a koliko ne.. posebno sto bi se to odnosilo na razlike o ukusima, sto opet obesmisljava dalji razgovor.. nego mi nije jasno cega radi sad Vule toliko srcani zbog ZAZ-a, kad ima toliko gorih primera? Pogotovo sto je temu postavio covek kome se ta grupa dopada i verovatno ce ici na koncert, pa je to hteo sa nama da podeli. Malo paznje prema drugima nije zgoreg..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U pravu si što se tiče razlika u ukusima. Što god netko rekao ili mislio o bilo ćemu to neće promijeniti ništa u vezi subjekta samog....osim ako se radi o laboratorijskim testiranjima u području kvantne fizike. :sarcastic_hand: Kako ovo ipak nije kvantna fizika i ne bismo ju trebali tu tražiti. Dozvolimo da Zaz postoji i da ljudi uživaju kad stave CD u player....ako to žele!A što se tiče pažnje prema drugima tu si opet u pravu! Kad kažeš nekome da nema ukusa samo zato jer se tvoj ukus razlikuje (priča o šupcima i Clintu Eastwoodu), tada si zapravo nepotrebno uvrijedio čovjeka.Na istom principu se razbijaju glave navijačima drugog kluba. Zar trebamo uvesti pisane norme u kakvoj se glazbi smije uživati i predvidjeti penale za one koji, ne daj Bože, pomisle da je neki Severinin stih baš dobar?Ili ih diskvalificirati kao nesposobne za doživljaj glazbe?Mislim da ne. :hi: Sve ovo nema veze sa time sviđa li se Zaz meni ili ne. Jednako bih pisao i da je riječ o Kitiću ili spomenutoj Severini ili Straußu.....mlađem! ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kad smo kod ukusa ........ kad me dodje da ujutro pustim ovo .... i onda to jos i uradim ... ne valja me tog dana pitati za slaganje ukusa :sarcastic_hand:a Vule je , na zalost , bio i ostao netaktican .....neki su ziveli u ubedjenju da on samo glumi takvog na netu ....... al' mislim da je i zadnji takav izumr(e)o :Viannen_loungelizard:

post-2-0-25644300-1308176502_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na netu se ne glumi. Zbog fizičke izolacije ljudi su na netu baš onakvi kakvi bi bili kad se ne bi bojali što će netko misliti o njima ili što će im napraviti.A sad, kakva je to ploča? nikad čuo ni vidio! :blush:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na netu se ne glumi. Zbog fizičke izolacije ljudi su na netu baš onakvi kakvi bi bili kad se ne bi bojali što će netko misliti o njima ili što će im napraviti.A sad, kakva je to ploča? nikad čuo ni vidio! :blush:

pa stidi se da kaze da je on bio producent :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa stidi se da kaze da je on bio producent :sarcastic_hand:

Cekao sam prevoz ispred zgrade PGP-a,I recitov'o ono moje: Zene, volim, zene,Kad prilazi mi neki visok s bafama, dilea,Kaze napravice on pjevaca od mene,Kaze: Zdravo, zdravo, mladic,Ja sam Sasa Habic,I muzicki sam producent,I htio bih sa tobom da napravimo jedanEkonomski eksperiment... :sarcastic_hand:

Музика је таква да после 10 минута помислиш да се музичари сво време штимују.

Znači psiho jazz iz sedamdesetih? :buehehe: Kao klinjo sam slušao Pixies, a sad nekad stavim Roscoe Mitchella - mislim da mogu podnijeti (ne jako dugo :sarcastic_hand: ) uštimavanje!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala za video! :cheers: Ovo mi se čak i sviđa! Bubnjar je klasa. Izgleda da ću morati malo potražiti po "bespućima internetske zbiljnosti"... :ok:

Nema na čemu!Ovo je malo "komercijalnija" stvar pa laške ulazi u uvo. Nije im sve baš ovako "lepo".Moji roditelji su mislili da se drogiram, a sad kao mator mogu da slušam ovo samo kad sam solo ili na slušalicama.Hebiga, moja gospođa je trenirala džudo i ne smem da joj treniram živce. :blackeye::sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...