Jump to content

Sta ste udomili od drajvera i zvucnika u skorije vreme.....


Mikorist

Preporučeni Komentari

Kojo boys ne staj mi na shulj! :msn-rofl:

 

PS: imam i nekih par zvucnika da izmeris kakvocu :laugh1tooht:

 

e a ti sa dongla dustcapima su i sirokopojasni i idealni bassovi, ja probo sa baterijicom da vidim kako mrda, pa nista brze nisam vido :good2:

 

Izmerićemo kakvoću :D

A da nemaš možda par onih 3" flatcone Tangbanda na prodaju? Šta će ti Tangband, vidi koliko Corala imaš :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mikonja tako nesto hahahahaha :buehehe:  mora brate to da bude dostojno Dine i tako to :BeerMugCheers:  gde je onaj smajli sa dzojusom?!

 

e a fora je sto su ti sirokopojasni/bassovi imaju na membranama i peska, to ima da bude urnebes dodacu u instalaciju peska maximalno iako bi najbolje bilo da uvaljam to nekom seiku onda ne moram da krpim pare za pesak :msn-rofl:

 

Kojo ti tangbandi su prica za sebe, jos ne mogu da provalim sta je davalo onaj 4D, izgleda bas distorzija na onom jednom, znaci sacu da tjuniram cekickom tangbande :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema tu 4D, istripovao si se, za dobar image trebaju waveguideovi/horne ili dual concetric drajveri. Takođe i soba treba dobro da se uredi za slušanje :)

 

Ti tangbandi su super ovako što se tiče odziva i distorzije. Ja bih od njih pravio možda neke zvučnike za komp koji bi se slušali iz blizine, od 200 Hz pa na gore, a ispod neki bass zvučnik.

 

Jel si uspeo da zameniš onaj pokvareni? Koliko se sećam pre neki mesec si kačio sliku da su ti stigla još 4 komada, za tebe i druga :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne lupaj :lol: nisi ih ni slusao, zamenio sam i dobio sam novi i sad sviraju nikako, onaj donglirani je davao izgleda 4D, iako jos nisam siguran moram proverim jos, ali bice da je tako

a sad slusam ove Vife, sto kazu reverbi su super, al opet mali je to zvucnik ne moze bash realno da zvuci iako ih slusam u FAST fazonu

Postavljena slika

ovo je super dens :D

sta me sad majmunisete,kakve fore utripovo sam, nisam nista utripovo sluso sam brdo sirokopojasnih, nista ne moze da zvuci 4D ko onaj tangband sto je bio dongliran, moguce da je zato pravio 4D jer je distorzirao pa je sve bilo opipljivo, kazem ti tako nesto jos nisam cuo, a drugar pao sa stolice kad je gledo film i kad je gledo na youtube neku strasnu sumu morao je da izadje napolje da se izluftira, zato sam i hajpovo tolko jer je efekat bio zesci trip, mozda treba namerno praviti zvucnike sa distorzijom, ne znam jos kazem moram proverim jel to, ali izgleda da jeste :lol:

sad ste me iznervirali :msn-rofl: :msn-rofl: :msn-rofl: :msn-rofl: :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne lupaj :lol: nisi ih ni slusao, zamenio sam i dobio sam novi i sad sviraju nikako, onaj donglirani je davao izgleda 4D, iako jos nisam siguran moram proverim jos, ali bice da je tako

 

Postavljena slika

 

Kako ih nisam slušao, to su probne kutije od kartona po tvom savetu :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zdravo ljudi..nov sam ovde. Moze pomoc.. :acute:

 

 

Može pomoć, naravno!Na početnoj stranici skrolaj dolje i vidjet ćeš "Off topic" forum. Tamo se predstaviš pod novim članovima. Ovdje je tema u kojoj se hvalimo što smo kupili od drivera u zadnje vrijeme.

 

:thumbup:

 

 

Edit: Nenamjerno sam te slagao! Novi članovi su otprilike na pola početne stranici u "Obaveštenja o radu foruma".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 1 month later...

 Pozdrav svima,

 

Kod prijatelja sam vidio zvučnike o kojima nemam nikakve podatke osim onoga što se vidi na naljepnici, a

zvučnici su Henry Magnat iz tamo 195i neke. Na netu nisam našao skoro ništa osim ovih slika :

 

post-584-0-73284800-1373919160_thumb.jpg

post-584-0-33082200-1373919185_thumb.jpg

 

Zvučnici su u odličnom stanju, 30 cm membrane, a slike ću staviti kad dođu kod mene. Ako znate nešto o njima, molim pomoć.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Uh, al sad imam posla, ..... hvala Zene, a sad si me podsjetio da sam vidio i neke Isophone kod pajde.

Kad sve dođe do mene vidjet ću o ćemu se radi.

P.S. čujem da ima nešto za mene kod tebe.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo to izgleda Zendral. Prilično očuvano :)

 

Zvu ovo su slike sa neta, ali i moji su  u takvom stanju. Vrlo su efikasni ali ništa drugo neznamo. Kopam po Zenovim predloženim

stranicama i za sad ništa. Za koji dan ću doneti zvučnike k sebi na probu pa ću ih slikati, ali kao što kažen u odličnom su stanju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uh, al sad imam posla, ..... hvala Zene, a sad si me podsjetio da sam vidio i neke Isophone kod pajde.

Kad sve dođe do mene vidjet ću o ćemu se radi.

P.S. čujem da ima nešto za mene kod tebe.

 

 

yup - kol'ko sam ja skontao - lanpe da ti Igor dobaci

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...