Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Sve zavisi od stanja. Neka neko proba da napravi klon od JBL delova. Moze da se iznenadi koliko kostaju samo originalne jedinice u dobrom stanju. Drvenarija dodatno unosi trosak. Evo neke procene za par:

 

JBL bas korpe 200-300Eur

JBL recone za basove 500Eur

JBL horne 250-300 Eur

Kompresioni 400-500Eur

Kutije oko 400-500Eur

Skretnice+solidni terminali oko 200Eur

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozda nije bas potrebno ali zelim da napisem da sam se i ja iznenadio kada sam ih video u oglasima, kontaktirao sadasnjeg vlasnika i dobio isti odgovor da ima izvanrednu mogucnost da nabavi AR 9 iz inostranstva i da bi to zeleo. Sudeci da zeli malte ne iste kutije to znaci da jeste ljubutelj ako nista drugo.

Priznajem da je verovatno jako glupo sto sam se upustio u ovaj odgovor ali me tekodje zanima kakve veze ima da li se nesto prodaje posle mesec dana ponovo,  katkve to ima veze sa temom ili se mozda insimuira da je bila neka prevara u pitanju. 

A zanima me i cemu to da nije zalosno bilo bi smesno

Zaboravio sam mozda i najvaznije za tebe naravno, nije posle mesec dana vec 10 dana posle nabavke AR 90 je otisao u oglas, znaci skoro odmah. Ovo samo zarad potpune istine

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stradi, lova se vrti...eno onaj jbl 4430 od pre neki dan, otisao za 1.5k, a sad je 2.65k

 

 

moze to i bolje, jedan ekskomunicirani clan ovog foruma je nedavno na KP kupio SME headshell za 500 din, par nedelja kasnije ga je prodavao za 40E.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moze to i bolje, jedan ekskomunicirani clan ovog foruma je nedavno na KP kupio SME headshell za 500 din, par nedelja kasnije ga je prodavao za 40E.

Ostaje samo istorijsko pitanje, hoće li uspeti da ga proda za toliko...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prodaće ga za 1000 i boli ga uvo.

ovde 500, tamo 200...nakupi se.

mene samo čudi kako nema običnih prodavaca, neko ko je prosto rešio da zameni neki uređaj pa ga zato prodaje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mene samo čudi kako nema običnih prodavaca, neko ko je prosto rešio da zameni neki uređaj pa ga zato prodaje.

 

Ima, nije da nema, ali dosadi čoveku da obnavlja oglas svako malo a još više dosadi što se u 90% slučajeva javljaju ili papani ili bilmezi... Tek svaki deseti koji se javi je normalan kupac sa kojim se može normalno komunicirati... Još je veći problem što se obično javi samo njih devetoro...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...